Zamknij
Wenecja
10

Średnia ocena

Wenecja

110 minut

Tak jak Ameryka czeka co roku na kolejny film Woody’ego Allena, tak w Polsce prawdziwą ucztą dla kinomanów jest kolejny film Kolskiego. „Wenecja”, najnowszy film twórcy „Jasminum”, to karnawał wyobraźni i marzeń. W tym magicznym świecie niezwykłe rol...

Pełny opis

Tak jak Ameryka czeka co roku na kolejny film Woody’ego Allena, tak w Polsce prawdziwą ucztą dla kinomanów jest kolejny film Kolskiego. „Wenecja”, najnowszy film twórcy „Jasminum”, to karnawał wyobraźni i marzeń. W tym magicznym świecie niezwykłe role stworzyły najpiękniejsze polskie aktorki: Magdalena Cielecka i Agnieszka Grochowska.

„Wenecja” to film, który chłonie się wszystkimi zmysłami. To fascynująca, przepięknie sfilmowana opowieść o dorastaniu, ucieczce w marzenia i buncie przeciwko zastanej rzeczywistości.

Jan Jakub Kolski od ponad 20 lat tworzy filmy, w których najważniejszy jest człowiek. Jego emocje, pragnienia i namiętności. W czasach szybkich mediów filmy Kolskiego dają widzom przestrzeń na refleksję. Nie ma w nich efektów specjalnych, czy błyskotliwych zwrotów akcji. Są za to zaczarowane kadry dające poczucie przeniesienia w zupełnie inny świat.

„Wenecja” opowiada historię pewnej podróży, która się nie odbyła. Historię, w której siła marzeń pozwoliła zamienić zalaną piwnicę rodzinnej posiadłości w najbardziej romantyczne miasto na Ziemi. Na granicy dwóch światów pewien chłopiec stanie się mężczyzną. To w „weneckiej” piwnicy, gdy za oknem przewala się wojenna zawierucha, rozbudzone zostaną wielkie nadzieje i namiętności.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
1

Głosów

10

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Wenecja
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Wenecja

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.