Zamknij
W ułamku sekundy
W ułamku sekundy
Premiera
23 lut 2018
Czas trwania
106 minut
Produkcja
Francja, Niemcy, 2017
Reżyseria
Fatih Akin
Obsada
Diane Kruger
Numan Açar
Ulrich Tukur
Ulrich Brandhoff
Pełny opis
7,57

Średnia ocena

W ułamku sekundy

Dramat Od lat: 15 106 minut

Diane Kruger, gwiazda „Bękartów wojny” Quentina Tarantino i „Troi” Wolfganga Petersena, w najnowszym filmie Fatiha Akina, twórcy „Głową w mur” i „Na krawędzi nieba”.

Pełny opis

W ułamku sekundy życie Katji eksploduje i rozpada się bezpowrotnie, gdy jej mąż i kilkuletni synek giną w zamachu bombowym. Przyjaciele i rodzina w trakcie żałoby próbują podtrzymać kobietę na duchu i zapewniają, że sprawcom zostanie wymierzona sprawiedliwość. Jednak z czasem, gdy policja zaczyna podejrzewać o udział w zamachu dwoje młodych neonazistów, w Katji narasta potrzeba osobistej zemsty na ludziach, którzy odebrali jej tych, których kochała.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
14

Głosów

7,57

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla W ułamku sekundy
Komentarze

Dodaj swój komentarz do W ułamku sekundy

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Artur

Artur

07.03.2018, 20:22:43

Bardzo życiowy film który opowiada o tym jak bardzo szybko możemy coś w życiu stracić i jak trudno jest się po tym pozbierać. Film ukazuje jak pracują i orzekają sądy nie tylko w Polsce. Jeśli jest choć cień wątpliwości sądy niestety ale stają po stronie oskarżonych a to duży błąd bo sąd powinien dążyć do tego by te wątpliwości rozwiać i wydać sprawiedliwy ostateczny wyrok. Film trzyma w napięciu z każdą akcją a koniec oczywiście nieprzewidywalny. Polecam i daję 9/10