Close
Valerian i miasto tysiąca planet

DO PREMIERY ZOSTAŁO:

dni : godz. : min. : sec.

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
SUPERHIT
Valerian i miasto tysiąca planet
Premiera
4 sie 2017
Produkcja
Francja, USA, 2017
Reżyseria
Luc Besson
Obsada
Dane DeHaan
Cara Delevingne
Clive Owen
Rihanna
Ethan Hawke
John Goodman
Rutger Hauer
Herbie Hancock
Pełny opis

Valerian i miasto tysiąca planet

Akcja Science-Fiction

Luc Besson, twórca „Piątego elementu”, „Leona Zawodowca” i „Lucy”, powraca z największą produkcją w swojej karierze. „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” to wysokobudżetowa (180 milionów dolarów) adaptacja bestselerowego komiksu Pierre’a Christina i Jean-Claude’a Mezieresa.

Pełny opis

Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

W obsadzie superprodukcji Luca Bessona: topmodelka i aktorka Cara Delevingne („Legion samobójców”), nominowany do Oscara laureat Złotego Globu Clive Owen („Bliżej”, „Ludzkie dzieci”) oraz jedno z najgorętszych młodych nazwisk Hollywood – Dane DeHaan („Niesamowity Spider-Man 2”). Humor „Strażników Galaktyki”, rozmach „Gwiezdnych Wojen” i wizjonerstwo „Piątego Elementu” – to będzie jedno z największych wydarzeń filmowych lata 2017!

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
506

Głosów

7,66

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Valerian i miasto tysiąca planet
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Valerian i miasto tysiąca planet

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Sir Mario

Sir Mario

12.08.2017, 13:36:05

Bardzo dobry film. Jest to zlepek kilku przygód Valeriana i Laureliany (agentów temporalnych) w jednym filmie. Efekty specjalne na wspaniałym poziomie, muza też daje radę.Dobrze dobrami aktorzy uwiarygadniają całość. Duża dawka humoru, trochę smutku, sporo kina akcji i odrobina miłości (całkowicie zbyteczna w tym filmie). Pomysł na sceny z virtualnego targowiska oraz z występu Rihanny - świetny! Doznania wizualne na długo pozostaną w naszych umysłach. Film na który warto pójść drugi raz:):) Ogólnie daję mu 10/10 pkt. za całość filmu, a w szczególności za pierwsze 7 minut filmu. Jest moc!!!

Józef

Józef

06.08.2017, 15:09:33

Dla mnie świetny film. Fajna akcja, przyjemnie się ogląda, humorystyczne wstawki do tego lekka ironia. Świetna para aktorów, nie sądziłem że, top modelka może być dobrą aktorką. Zgadzam się z innymi komentarzami na temat małej ale swietnej roli Rihanny. Końcówka jej epizodu taka sobie ale występ- dla mnie Mega. Niewiem czego inni komentujący oczekiwali od tego filmu dajac niskie oceny. Dla mnie 10/10, dla mojej żony która średnio lubi ten gatunek przyzwoita 8

tomasz

tomasz

06.08.2017, 08:58:00

Zgadzam się z Robertem że to taki tam film...ogląda się bo oglada,.Zrobiony jest super,gra aktorska daje mnóstwo do życzenia...najbardziej w pamięci zapadnie mi występ Rihanny...daje filmowi także 3

ROBERT

ROBERT

06.08.2017, 00:27:30

OCENA 3,5 na 10 spodziewalem sie wiecej po tym filmie i sie rozczarowalem taki tam film i nic wiecej miejscami staralem sie nie zasnac pomieszanie kilku gatunkow z avatarem na czele

Sir Mario

Sir Mario

12.07.2017, 20:45:40

Tytuł filmu oczywiście nie ma nic wspólnego z tytułem komiksu o przygodach Valeriana. Ale znając inne filmu Luca Besson`a jestem pewien, że to dzieło również pozostanie w umysłach ludzi. Ktoś, kto zrobił "Piąty Element" czy "Lucy" na pewno nas nie zawiedzie.