Zamknij
Vaiana: Skarb oceanu
Premiera
25 lis 2016
Produkcja
USA, 2016
Reżyseria
John Musker
Ron Clements
Pełny opis
7,77

Średnia ocena

Vaiana: Skarb oceanu

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o.

Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego...

Pełny opis

Walt Disney Animation Studios prezentuje film „Vaiana”. Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami. Film w reżyserii utytułowanego zespołu: Ron Clements i John Musker („Mała syrenka”, „Aladyn”, „Księżniczka i żaba”) trafi do kin 25 listopada.

Przed filmem „Vaiana: Skarb oceanu” emitowany jest film „Serce w rozterce". To nowy film krótkometrażowy w reżyserii debiutującego Leo Matsudy. Jest to historia o potrzebie odnalezienia równowagi w naszym codziennym życiu, o codziennej walce pomiędzy pragmatyczną a żądną przygód naturą człowieka, czyli odwiecznej walce serca z rozumem.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
396

Głosów

7,77

Średnia ocena

Oceń film

play
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Vaiana: Skarb oceanu

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.