Zamknij
Totem
Totem
Premiera
24 lis 2017
Produkcja
Polska, 2017
Reżyseria
Jakub Charon
Obsada
Karol Bernacki
Sobota
Małgorzata Krukowska
Joanna Majstrak
Popek
Pełny opis
5,52

Średnia ocena

Totem

Sensacyjny

Nasycone realizmem kino akcji, które pokazuje niedostępny dla zwykłych ludzi świat współczesnej polskiej przestępczości. „Totem” został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. W wielu rolach występują grający „samych siebie” prawdziwi przestępcy i gangsterzy. W rolach głównych: wschodząca gwiazda młodego pokolenia – Karol Bernacki, niezwykle popularny i charyzmatyczny raper Michał „SOBOTA” Sobolewski, raper, członek kontrowersyjnego zespołu „Gang Albanii” i odnoszący duże sukcesy zawodnik KSW – Paweł „POPEK” Mikołajuw.

Pełny opis

Dziki (Karol Bernacki) po wyjściu z więzienia i zostaje bramkarzem w nocnym klubie. Jego dziewczyna – Dagmara, jedną z pracujących w nim tancerek. Ambicja każe mu szukać lepszego życia i młody chłopak za wszelką cenę chce się wybić z nizin społecznych. Wzorem dla niego jest jego brat Igor (Sobota) – gangster stojący na czele liczącej się na mieście grupy przestępczej. Ten jednak nie chce, aby Dziki wszedł do jego szemranego świata. Wiadomość o ciąży Dagmary zbiega się z brutalnym potraktowaniem dziewczyny przez grupę klientów. Dziki dowiaduje się o dużej transakcji na nielegalnym rynku narkotyków. Postanawia zemścić się na ludziach, którzy chcieli skrzywdzić jego dziewczynę i z pomocą Igora decyduje się obrabować bandytów. Daje to początek emocjonującej  walce gangów i spirali zemsty, której nikt nie będzie w stanie już opanować.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
168

Głosów

5,52

Średnia ocena

Oceń film

Komentarze

Dodaj swój komentarz do Totem

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Kuba

Kuba

23.11.2017, 18:35:57

Kiedy można kupić bilety? Zależy mi na premierze-----> „Totem” wyświetlany jest od 24 listopada w wybranych kinach sieci Multikino- pełna lista kin znajduje się pod opisem filmu [Multikino].

Krystian

Krystian

22.11.2017, 18:32:35

dla czego nie widać tego filmu na stronie ?, chciałbym kupić już bilet zrobić rezerwacje a nie widać kiedy i o której gracie ten film ------> „Totem” wyświetlany jest w wybranych kinach sieci Multikino- pełna lista kin znajduje się pod opisem filmu [Multikino].