Zamknij
Ten niezręczny moment
Premiera
28 lut 2014
Czas trwania
95 minut
Produkcja
USA, 2014
Reżyseria
Tom Gormican
Obsada
Jessica Lu
Imogen Poots
Zac Efron
Michael B. Jordan
Miles Teller
Pełny opis

Ten niezręczny moment

Komedia romantyczna Od lat: 12 95 minut

„Ten niezręczny moment” to komedia romantyczna twórców serialu „Pamiętniki wampirów” i sagi „Zmierzch” z Zac’kiem Efronem roli głównej. Związki damsko męskie z męskiego punku widzenia.Prędzej czy później każda dziewczyna zada swojemu chłopakowi kłopo...

Pełny opis

„Ten niezręczny moment” to komedia romantyczna twórców serialu „Pamiętniki wampirów” i sagi „Zmierzch” z Zac’kiem Efronem roli głównej. Związki damsko męskie z męskiego punku widzenia.

Prędzej czy później każda dziewczyna zada swojemu chłopakowi kłopotliwe pytanie „I co dalej?”. Potem jest już tylko gorzej – tak przynajmniej myślą Jason (Zac Efron), Daniel (Miles Teller) i Mikey (Michael B. Jordan) - trzech kumpli, którzy na własnej skórze przekonali się, że związki na dłuższą metę nie są dla nich. Mikeyego rzuca Vera, Jason po raz kolejny słyszy od swojej dziewczyny, że jest niedojrzały, a Daniela przeraża wizja nudnego życia u boku ukochanej. Przyjaciele zawierają pakt: będą imprezować i podrywać laski, ale  żaden z nich nie zaangażuje się na poważnie. Czy uda im się wytrwać?

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
175

Głosów

8,62

Średnia ocena

Oceń film

play
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Ten niezręczny moment

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.