Zamknij
Suburbicon
Suburbicon
Premiera
10 lis 2017
Czas trwania
105 minut
Produkcja
USA, 2017
Reżyseria
George Clooney
Obsada
Matt Damon
Julianne Moore
Oscar Isaac
Josh Brolin
Pełny opis
6,12

Średnia ocena

Suburbicon

Komedia kryminalna Od lat: 15 105 minut

Komedia kryminalna w reżyserii zdobywcy dwóch Nagród Akademii George'a Clooneya, według scenariusza braci Coen. Przykładna rodzina traci w napadzie ukochaną matkę. Wkrótce okazuje się jednak, że ani rodzina taka przykładna, ani matka taka ukochana.

Pełny opis

Suburbicon to idealne amerykańskie miasteczko, istna reklama statecznego życia i dobrobytu czyli American Dream w czystej postaci. Jednak nie dla wszystkich. Życie rodziny Lodge’ów obraca w gruzy napad z bronią w ręku, w którym ginie seniorka rodu, ukochana mama nastoletniego Nicky’ego Lodge. Pogrążony w rozpaczy chłopak postanawia pomścić swą ukochaną rodzicielkę. W poszukiwaniu sprawców rozpoczyna śledztwo na własną rękę, w trakcie którego odkryje mroczne rodzinne sekrety, układy, machinacje i animozje, które nie były bez związku ze śmiercią jego matki.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
89

Głosów

6,12

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Suburbicon
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Suburbicon

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Anna

Anna

13.11.2017, 08:39:39

Pomysł na film dobry, ale niewykorzystany. Nie polecam 6/10

Sir Mario

Sir Mario

12.11.2017, 15:41:16

Trochę nijaki film, ze świetnym pomysłem w tle (a szkoda że nie wykorzystanym). W sumie to przychodzimy do kina na film obyczajowy z bardzo lekką domieszką sensacji. Ojciec nijakiej rodziny z przedmieścia boryka się z problemami które w pewnym momencie go przerastają. Świetna pokazane zderzenie dwóch światów - biali "szanujący tradycje" zachowujący się jak zwierzęta contra czarna rodzina nie wadząca nikomu (no chyba że kolorem skóry). Ogólnie nie polecam na sobotnie randki oraz osobom poniżej 25 lat - strata czasu.