Zamknij
Sprawa Chrystusa
Sprawa Chrystusa
Premiera
17 lis 2017
Produkcja
USA, 2017
Reżyseria
Jon Gunn
Obsada
Mike Vogel
Erika Christensen
Faye Dunaway
Robert Forster
Pełny opis
8,13

Średnia ocena

Sprawa Chrystusa

Dramat

Znakomicie przyjęty przez widzów w Stanach Zjednoczonych, zrealizowany z dynamizmem, trzymający w napięciu film oparty na prawdziwej historii Lee Strobla, dziennikarza, laureata Nagrody Pulitzera i autora bestsellerowej książki „Sprawa Chrystusa", na której oparto scenariusz tej pasjonującej opowieści.

Pełny opis

Lee (Mike Vogel, „Służące”) był na samym szczycie. Jego mistrzowskie reportaże śledcze przynosiły mu nagrody i umożliwiały awans w „Chicago Tribune”, a w domu czekała na niego kochająca żona (Erica Christensen, „Weronika postanawia umrzeć”) i dzieci. Miał poczucie, że jako pan swojego losu jest zawsze nieomylny. Pewnego wieczoru jednak wszystko się zmieniło... Groźba utraty rodziny stała się przyczyną, dla której ten zagorzały racjonalista i ateista postanowił zmierzyć się z największą tajemnicą chrześcijaństwa. Wtedy jeszcze nie wiedział, że będzie to najważniejsze dziennikarskie śledztwo w dziejach...

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
178

Głosów

8,13

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Sprawa Chrystusa
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Sprawa Chrystusa

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

AGA FIRMOWY

AGA FIRMOWY

24.11.2017, 00:04:45

Film jest naprawdę niesamowity. To jeden z takich, o którym pamięta się latami. Oceniam go na 10 pomimo. Wzrusza, daje do myślenia, nie jest w żadnym stopniu nachalny. Niesamowite kino. Oby więcej tak pięknych filmów.

Artur

Artur

22.11.2017, 20:57:12

Film który daje wiele do przemyśleń i uważam iż warto go obejrzeć. Bez względu kto jakiego jest wyznania to może mieć swój punkt widzenia bo przecież żyjemy w demokratycznym kraju...Póki co :-) Ja dałem 9/10 Godziny są w mirę dostępne dla każdego ja byłem wczoraj na godzinę 16:40 to akurat po pracy

Kasia

Kasia

19.11.2017, 18:55:46

dlaczego seans wyświetlany jest kiedy normalni ludzie są akurat w pracy

Rafal

Rafal

19.11.2017, 11:22:58

Multikino znowu ogranicza wyświetlanie najciekawszych pozycji,ze względu na światopogląd . Skoro nie chcecie zarabiać to trudno, odwiedzę konkurencję.