Zamknij
Smak życia 3, czyli chińska układanka
Smak życia 3, czyli chińska układanka
Premiera
3 sty 2014
Czas trwania
118 minut
Produkcja
Francja, 2013
Reżyseria
Cédric Klapisch
Obsada
Cécile De France
Sandrine Holt
Li Jun Li
Margaux Mansart
Audrey Tautou
Romain Duris
Pablo Mugnier-Jacob
Pełny opis
7,47

Średnia ocena

Smak życia 3, czyli chińska układanka

Komedia Dramat Od lat: 15 118 minut

Trzecia odsłona komediowej serii „Smak życia” z Audrey Tautou („Amelia”, „Kod Da Vinci”), Romainem Durisem („Heartbreaker. Licencja na uwodzenie”) i Kelly Reilly („Duma i uprzedzenie”, „Sherlock Holmes”, „Sherlock Holmes: Gra cieni”) w rolach głównyc...

Pełny opis

Trzecia odsłona komediowej serii „Smak życia” z Audrey Tautou („Amelia”, „Kod Da Vinci”), Romainem Durisem („Heartbreaker. Licencja na uwodzenie”) i Kelly Reilly („Duma i uprzedzenie”, „Sherlock Holmes”, „Sherlock Holmes: Gra cieni”) w rolach głównych.


Xaviera, Wendy, Martine i Isabelle połączyło studenckie życie i wspólne mieszkanie. Po szalonym czasie w Barcelonie („Smak Życia”), podróżach do Londynu, Moskwy, Paryża i Sankt Petersburga („Smak Życia 2”) tym razem bohaterowie kultowej serii spotkają się w pulsującym energią, wielokulturowym Nowym Jorku. W pogmatwanym świecie relacji partnerskich, rodzinnych i przyjacielskich spróbują odnaleźć prawdziwy smak życia, które bywa kolorowe i zagmatwane jak chińska układanka…


Za oceanem Xavier zostanie biologicznym ojcem dziecka zaprzyjaźnionej pary lesbijek (Isabelle i Ju). Ożeni się z amerykańską Chinką (Nancy), żeby mieć prawo do spotkań ze swoimi dziećmi, które zamieszkały razem z matką (Wendy) i jej nowym mężczyzną na Manhattanie. Tam również na nowo zakocha się w swojej pierwszej miłości Martine, która przyjedzie do Nowego Jorku przeprowadzić prezentację dla azjatyckiego koncernu.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
19

Głosów

7,47

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Smak życia 3, czyli chińska układanka
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Smak życia 3, czyli chińska układanka

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

WEojt

WEojt

12.02.2014, 21:22:37

Jeśli nie oglądałeś 1 i 2 części to nie polecam oglądania 3. Dużo stracisz. Naprawdę. Film naprawdę świetny, co prawda nie tak dobry jak 1 i 2 częśc ale te 3 części tworzą świetną trylogię. Piękna Tautou... Uwielbiam francuskie kino!

dziwak

dziwak

06.01.2014, 22:48:50

czy jeśli nie oglądałam 1 i 2 czesci tego filmu, to zrozumiem cos z 3?

Michał 32

Michał 32

06.01.2014, 00:35:21

Film bardzo lekki i przyjemny. Można obejrzeć, parę fajnych i śmiesznych scen.Ja obejrzałem z racji, że wszystko inne już widziałem i do 10 stycznia kiepsko...ale jutro idę drugi raz na Wilka więc jest ok.