Zamknij
Sama przeciw wszystkim
Sama przeciw wszystkim
Premiera
2 cze 2017
Czas trwania
132 minuty
Produkcja
Francja, USA, 2015
Reżyseria
John Madden
Obsada
Jessica Chastain
Gugu Mbatha-Raw
Alison Pill
Mark Strong
Jake Lacy
Michael Stuhlbarg
Pełny opis
7,33

Średnia ocena

Sama przeciw wszystkim

Dramat Od lat: 15 132 minuty

Jessica Chastain w popisowej, nominowanej do Złotego Globu roli – lobbystki, ryzykującej życie i karierę w walce o zaostrzenie przepisów dotyczących posiadania broni palnej w USA. Pełny napięcia thriller polityczny, przywodzący na myśl „House of Cards”, wyreżyserował John Madden, twórca „Hotelu Marigold” i obsypanego Oscarami obrazu „Zakochany Szekspir”.

Pełny opis

A scenariusz produkcji znalazł się na „Black List” – słynnej liście dziesięciu najlepszych, niewykorzystanych scenariuszy 2015 roku. Poza dwukrotnie nominowaną do Oscara Chastain obsadę filmu tworzą, m.in.: Mark Strong („Sherlock Holmes”, „Gra tajemnic”), Michael Stulbarg („Nowy początek”, „Poważny człowiek”) oraz wybitny aktor drugoplanowy – John Lithgow („Świat według Garpa”, „Czułe słówka”).

Elizabeth Sloane (Jessica Chastain) jest najlepiej opłacaną i najskuteczniejszą lobbystką w Waszyngtonie. W świecie wielkiej polityki i brudnych pieniędzy, gdzie korupcja i szantaż są na porządku dziennym, nie ma sobie równych i zawsze pozostaje o krok przed konkurencją. Sprawy komplikują się, gdy pod wpływem osobistych doświadczeń, Elizabeth zwraca się przeciwko dotychczasowym pracodawcom. Wspierana przez biznesmena Rodolfo Schmidta (Mark Strong) i zespół młodych talentów, wypowiada wojnę amerykańskim producentom broni. Szybko staje się jasne, że w starciu z najgroźniejszym przeciwnikiem w karierze, za wygraną przyjdzie jej zapłacić naprawdę wysoką cenę.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
12

Głosów

7,33

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Sama przeciw wszystkim
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Sama przeciw wszystkim

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

paulina

paulina

27.04.2017, 15:26:40

Film jest po prostu rewelacyjny, a Jessica w tej roli magnetyczna i porywająca!