Zamknij
Saga Zmierzch: Zaćmienie
Saga Zmierzch: Zaćmienie
Czas trwania
124 minuty
Produkcja
USA, 2010
Reżyseria
David Slade
Obsada
Alice Cullen
Taylor Lautner
Robert Pattinson
Pełny opis
8,98

Średnia ocena

Saga Zmierzch: Zaćmienie

124 minuty

Nieziemsko przystojny wampir – Edward zgadza się zamienić swoją ukochaną Bellę w wampira – pod warunkiem jednak, że wezmą ślub. Ten pomysł nie podoba się zazdrosnemu o dziewczynę Jacobowi. Zgodnie z zasadami swojego plemienia, młody wilkołak wraz ze ...

Pełny opis

Nieziemsko przystojny wampir – Edward zgadza się zamienić swoją ukochaną Bellę w wampira – pod warunkiem jednak, że wezmą ślub. Ten pomysł nie podoba się zazdrosnemu o dziewczynę Jacobowi. Zgodnie z zasadami swojego plemienia, młody wilkołak wraz ze swoimi towarzyszami ma za zadanie bronić okolic Forks przed wampirami. Jacob oferuje Belli coś, czego Edward nigdy nie będzie w stanie jej zapewnić – normalne życie bez konieczności picia krwi i ukrywania swojej tożsamości przed światem.

Tymczasem do mieszkańców miasteczka dochodzą niepokojące wieści o zniknięciach kolejnych osób. Rodzina Cullenów wkrótce odkrywa, że nie są jedynymi wampirami zamieszkującymi okolice stanu Waszyngton. Na domiar złego w lasach ukrywa się czyhająca na życie Belli Victoria, która chce pomścić śmierć swojego przyjaciela – Jamesa. Rodzina wampirów i plemię wilkołaków będzie musiało załagodzić spór i nauczyć się współpracować, aby oddalić zbliżające się niebezpieczeństwo.

 

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
49

Głosów

8,98

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Saga Zmierzch: Zaćmienie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Saga Zmierzch: Zaćmienie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

kinofan

kinofan

18.12.2015, 21:31:22

saga zmierzch jest najlepsza

cdmaniak

cdmaniak

26.01.2013, 09:13:10

spoko film xd