Zamknij
Saga Wikingów
Saga Wikingów
Premiera
1 maj 2015
Czas trwania
98 minut
Produkcja
Niemcy, RPA, Szwajcaria, 2014
Reżyseria
Claudio Fh
Obsada
Ken Duken
Johan Hegg
Ryan Kwanten
Ed Skrein
Pełny opis
6,51

Średnia ocena

Saga Wikingów

Przygodowy Od lat: 15 98 minut

Zrealizowana z wielkim rozmachem, epicka opowieść o czasach, gdy miarą człowieka była odwaga, a bieg historii wyznaczały topór i miecz. W międzynarodowej koprodukcji, zrealizowanej w mrocznym klimacie hitowej „Gry o tron”, po raz pierwszy na dużym ek...

Pełny opis

Zrealizowana z wielkim rozmachem, epicka opowieść o czasach, gdy miarą człowieka była odwaga, a bieg historii wyznaczały topór i miecz. W międzynarodowej koprodukcji, zrealizowanej w mrocznym klimacie hitowej „Gry o tron”, po raz pierwszy na dużym ekranie spotkały się gwiazdy serialowych przebojów „Czysta krew” i „Piraci” – Ryan Kwanten i Tom Hopper, wspierani przez piękną Charlie Murphy, znaną z obsypanej nagrodami, nominowanej do czterech Oscarów, „Tajemnicy Filomeny”.

Wygnani z ojczyzny Wikingowie, pod wodzą nieustraszonego Asbjörna (Tom Hopper), wyruszają do Brytanii, by zrabowanym z klasztorów złotem wykupić swą wolność i powrót do kraju. Gdy ich podróż przerywa sztorm, który zatapia statek i wyrzuca rozbitków na szkockim wybrzeżu, jedyną szansą na przetrwanie za linią wroga staje się wyprawa do rządzonej przez Wikingów osady Danelaw. Po drodze ludzie Asbjörna napadają na zbrojny konwój, a w ich ręce wpada piękna Lady Inghean (Charlie Murphy), córka króla Szkotów – Dunchaida (Danny Keogh). Zrozpaczony władca wzywa na pomoc Wilcze Stado – oddział okrytych złą sławą najemników, którym przywodzi para bezlitosnych morderców Hjorr (Ed Skrein) i Bovarr (Anatole Taubman). Pogoń jest coraz bliżej, jednak do Wikingów dołącza niespodziewanie tajemniczy mnich Conall (Ryan Kwanten), który zna lokalizację Ścieżki Węża – zagubionego i cieszącego się złą sławą traktu wiodącego do Danelaw.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
77

Głosów

6,51

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Saga Wikingów
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Saga Wikingów

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Sulik

Sulik

05.05.2015, 17:36:31

Bardzo, bardzo słaby film. Miałki scenariusz, drewniane dialogi. Zero logiki w działaniu bohaterów. NIE polecam. Wręcz ODRADZAM. Stracony czas i pieniądze. Najsłabszy film, jaki widziałem od wielu miesięcy.

tuszyniak

tuszyniak

04.05.2015, 18:46:34

podzielam zdanie innych,,,,film bardzo słaby,nie specjalny....szkoda kasy

Michał

Michał

02.05.2015, 20:39:39

Słabiutki,oj bardzo słabiutki!

Guciu

Guciu

02.05.2015, 13:41:40

Nic specjalnego,nic oryginalnego,bez szału,także ogólnie nie polecam.

Sir Mario

Sir Mario

30.04.2015, 22:02:16

Taaaa... Film z serii zabili go i uciekł. Coś jakby Mad Max w realiach XIV w. Nastawiłem się na coś w stylu Vikings (Wikingowie). Film nie powala, mimo że biust bohaterki próbował uratować film :):) Daję 7/10 za niezły pomysł i grę aktorów.