Zamknij
Rycerz Blaszka. Pogromca smoków
8,88

Średnia ocena

Rycerz Blaszka. Pogromca smoków

Animowany Od lat: b.o. 84 minuty

Magiczna podróż do królestwa robotów to wykonana w unikatowej technice „cel-shading” animacja, która podbiła serca Europejczyków. W samych Niemczech historię rycerza Blaszki obejrzało w kinach ponad 600.000 widzów. Sir Blaszka, najweselszy rycerz ...

Pełny opis

Magiczna podróż do królestwa robotów to wykonana w unikatowej technice „cel-shading” animacja, która podbiła serca Europejczyków. W samych Niemczech historię rycerza Blaszki obejrzało w kinach ponad 600.000 widzów.

Sir Blaszka, najweselszy rycerz królestwa Zardzezii, pada ofiarą spisku złego księcia. Niesłusznie oskarżony o kradzież, zostaje pozbawiony zamku, tytułu i wygnany. Jedynym sposobem na odzyskanie honoru jest pokonanie smoka. Blaszka i jego przyjaciele – waleczny smoczek Koks oraz wierny koń mechaniczny Czoper – ruszają w pełną przygód wyprawę na koniec świata. Razem przyjdzie im stanąć do walki z dwugłowym potworem, ocalić piękną księżniczkę Bo i powstrzymać księcia, który uwięził dobrego króla Zardzezii.


Po zdobyciu serc europejskich widzów, przebojowy „Rycerz Blaszka. Pogromca smoków” szturmuje polskie kina. W tytułowej roli niezłomnego woja, co nie lęka się przygód i korozji, wystąpił Jacek Braciak. Aktora, którego głos słyszeliśmy ostatnio w produkcjach Disneya „Oz Wielki i Potężny” i „Merida Waleczna”, wsparły dzielnie gwiazdy „Rancza” - Artur Barciś i Cezary Żak, obdarzając swymi głosami i talentem komicznym dwie głowy… jednego smoka Popiołka. Poza nimi w obsadzie „Blaszki” brylują m.in. etatowy czarny charakter polskiego kina Janusz Chabior w roli złodziejaszka Boba oraz dubbingowy specjalista do zadań specjalnych i misji pozornie niemożliwych Jarosław Boberek, jako smoczek Koks. Obsadę filmu dopełnia znana z hitów „Mulan” i „Ralph Demolka” Jolanta Fraszyńska w roli dzielnej Bo - pierwszej damy dworu rycerza Blaszki.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
41

Głosów

8,88

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Rycerz Blaszka. Pogromca smoków
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Rycerz Blaszka. Pogromca smoków

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Onna

Onna

16.09.2013, 10:35:17

Film fajny, ale za głośno. Masakra.

hubi

hubi

10.09.2013, 20:20:50

film fajny, zainteresował zarówno trzylatka jak i sześciolatka. zrozumiale teksty, nie za długi.

hubi

hubi

08.09.2013, 10:07:15

Wybieram się dziś na ten film, czy może ktoś już go obejrzał?