Zamknij
Rock the Kasbah
Rock the Kasbah
Premiera
11 gru 2015
Czas trwania
106 minut
Produkcja
USA, 2015
Reżyseria
Barry Levinson
Obsada
Bill Murray
Bruce Willis
Kate Hudson
Zooey Deschanel
Leem Lubany
Arian Moayed
Scott Caan
Danny McBride
Pełny opis
4,71

Średnia ocena

Rock the Kasbah

Komedia Od lat: 15 106 minut

Bill Murray przyzwyczaił już widzów, że bierze udział wyłącznie w produkcjach nietuzinkowych i wyjątkowych. Taki jest również najnowszy film z jego udziałem. Zdegradowany, podstarzały menadżer gwiazd wyjeżdża do Kabulu, by towarzyszyć swojej klien...

Pełny opis

Bill Murray przyzwyczaił już widzów, że bierze udział wyłącznie w produkcjach nietuzinkowych i wyjątkowych. Taki jest również najnowszy film z jego udziałem.

Zdegradowany, podstarzały menadżer gwiazd wyjeżdża do Kabulu, by towarzyszyć swojej klientce w tournee. Z trasy koncertowej niewiele wychodzi, ale na swej drodze spotyka niezwykle utalentowaną dziewczynę, co budzi w nim zawodową czujność. Chce zrobić wszystko, by pokazać światu ten talent.

Komedia Barry'ego Levinsona („Rain Man", „Good Morning, Vietnam", „Fakty i akty", „Uśpieni") serwuje nam oryginalny, nieco „brytyjski" humor na najwyższym poziomie. W obsadzie, oprócz Murraya, zobaczymy Bruce'a Willisa, Kate Hudson i Zooey Deschanel.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
14

Głosów

4,71

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Rock the Kasbah
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Rock the Kasbah

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Paj

Paj

12.12.2015, 22:50:18

Nazwanie tego filmu komedią jest sporym nadużyciem. Film raczej jest tzw komedią obyczajową a to znaczy że raczej nie usłyszymy salw śmiechu na sali kinowej. Obejrzymy kolejna opowieść o nieudacznik odnoszący na koniec filmu zwycięstwo. Amerykańska opowieść jakich wiele. Osobiście kwalifikuje film do obejrzenia w domu w zimowy wieczór zamiast Kevin sam w domu.

ss3

ss3

11.12.2015, 16:02:57

słabiak bardzo słaby filmos