Zamknij
Renegaci
Renegaci
Premiera
1 wrz 2017
Produkcja
Francja, Niemcy, 2017
Reżyseria
Steven Quale
Obsada
Sullivan Stapleton
J.K. Simmons
Ewen Bremner
Sylvia Hoeks
Pełny opis
7,25

Średnia ocena

Renegaci

Akcja Thriller

Nowy film producenta „Lucy” i trylogii „Uprowadzona”. Spektakularne eksplozje, niewiarygodne pościgi, rozbrajający humor i misja niemożliwa, której podjąć się mogą tylko nie mający nic do stracenia niezniszczalni Navy Seals. Znany z głównej roli w kontynuacji hitu „300” – Sullivan Stapleton i jego elitarny oddział straceńców na tropie zatopionego na dnie jeziora złota o wartości 300 milionów dolarów.

Pełny opis

Zespół pięciu członków Navy Seals – amerykańskich komandosów od misji specjalnych – otrzymuje nowe, skrajnie niebezpieczne zlecenie. Muszą przedostać się do ogarniętej wojną Europy i odnaleźć ukryte na dnie jeziora złoto, warte 300 milionów dolarów. Na trop amerykańskich żołnierzy wpadają lokalni najemnicy. Zaczyna się wyścig z czasem. Elitarny oddział ma tylko 10 godzin, aby wykonać swoją misję…

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
32

Głosów

7,25

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Renegaci
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Renegaci

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Sir Mario

Sir Mario

02.09.2017, 16:56:58

Niezły film akcji. Takie "Złoto dla zuchwałych" w nowej odsłonie. Ten sam klimat i ten sam poziom aktorstwa. Jest wojna, jest grupa cwaniaków z wojska i jest również złoto, daleko za linią frontu. Niezłym dodatkiem jest pokazanie działań pod woda, choć większość nurasów z politowaniem popatrzy na wyczyny płetwali na głębokości 45-50 m (na samym powietrzu we flaszkach). Świetna rola dowódcy Navy Seal - J.K. Simmons`a. Samo zakończenie filmu mile zaskakuje :):) Daję mu 8/10 pkt. za niezłą realizację i brak holywoodzkiego patosu.