Zamknij
Randka z królową
Randka z królową
Premiera
3 lip 2015
Czas trwania
97 minut
Produkcja
Wielka Brytania, 2015
Reżyseria
Julian Jarrold
Obsada
Sarah Gadon
Bel Powley
Rupert Everett
Jack Laskey
Jack Rey
Geoffrey Streatfeild
Pełny opis
7,52

Średnia ocena

Randka z królową

Komedia Od lat: 12 97 minut

W „Jak zostać królem” poznaliście ich ojca, teraz czas, żeby podejrzeć jak żyją księżniczki. W nowej komedii o rodzinie królewskiej zobaczycie kulisy nocnej eskapady dwóch nastoletnich księżniczek, z których jedna – Elżbieta II, rządzi teraz Wielką B...

Pełny opis

W „Jak zostać królem” poznaliście ich ojca, teraz czas, żeby podejrzeć jak żyją księżniczki. W nowej komedii o rodzinie królewskiej zobaczycie kulisy nocnej eskapady dwóch nastoletnich księżniczek, z których jedna – Elżbieta II, rządzi teraz Wielką Brytanią.

„Randka z królową” to nieopowiedziana dotąd historia pierwszej miłości  Elżbiety II. Historia, która wreszcie ujrzała światło dziennie jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. W pewną majową noc dziewczyny będą bawić się na największej imprezie w historii Londynu i zrobią wszystko, czego zabrania dworska etykieta. Elżbieta zakocha się po raz pierwszy, a Małgorzata, jak zauważył The Hollywood Reporter „zapisze  się w historii jako Lindsay Lohan rodziny królewskiej”.


Elżbieta i jej młodsza siostra Małgorzata wymykają się z oficjalnego przyjęcia w hotelu Ritz w Londynie. Podekscytowane ruszają w miasto. Kiedy Małgorzata znika w tłumie wraz z grupą świętujących kapitanów marynarki, Elżbieta wpada (dosłownie!) w ramiona młodego lotnika – Jacka.  Zderzenie odmiennych światów tej nietypowej pary doprowadza do serii zabawnych pomyłek. Szczególnie, że Jack nie wie kim jest Elżbieta, ona zaś nie zna jego tajemnicy.  Próbując odnaleźć Małgorzatę, jednocześnie uciekają przed dwoma wysłannikami Królewskiej Gwardii. Najlepsza komedia o rodzinie królewskiej! „Kobieca wersja Jak zostać królem” według Variety, będzie bawić w polskich kinach już od 3 lipca.

 

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
71

Głosów

7,52

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Randka z królową
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Randka z królową

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Iwona

Iwona

27.07.2015, 12:21:53

Bardzo przyjemny film, lekko wzrusza, mocno bawi. Udziela się też atmosfera euforii związanej z zakończeniem wojny, a której dały się ponieść księżniczki. :) Przyjemny film, zabawne i niemęczące dialogi, doskonale wykreowana postać Małgorzaty i fajnie dobrana muzyka. Nie oczekuję więcej od filmu na ciepły, letni wieczór. Na pewno do niego wrócę. :)

Ewik

Ewik

11.07.2015, 13:23:29

Przepięknie lekko inteligentnie opowiedziana histora świetna gra aktorek grająych role księżniczek ,aktorka grająca Elżbiete II śliczna oby więcej tak przyjemnych filmów polecam gorąco........

suchy wafel

suchy wafel

10.07.2015, 22:09:11

Byłam, widziałam i nic nie wyniosłam z tego filmu. Lekka opowiastka, to wszystko.

Marta

Marta

07.07.2015, 23:34:38

Udało mi się dzisiaj wyrwać na ten film. Lubię takie fajne lekkie komedie romantyczne. Świetnie opowiedziana historia. Elżbieta II jak zwykle dystyngowana, ale siostra Małgorzata wymiata wszystkich :-)

Alicja

Alicja

02.07.2015, 12:34:00

Byłam na pokazie przedpremierowym. Nie zawiodłam się! Bardzo fajnie opowiedziana historia. :)

mika

mika

01.07.2015, 13:00:01

nie będzie ani jednego seansu w Szczecinie? oszaleliście?

Katka

Katka

28.06.2015, 09:26:02

Również czekam :) Opinie ma świetne, zwiastuny obiecujące, mam nadzieję, że bedziemy się swietnie bawić :)

Martyna

Martyna

26.06.2015, 15:56:23

Czekam z niecierpliwością na ten film. Z koleżankami wybieramy się całym biurem :)