Zamknij
Rachunek życia
Rachunek życia
Premiera
26 lis 2015
Produkcja
Polska, 2015
Reżyseria
Joanna Siewko
Obsada
Anna Seniuk
Jan Nowicki
Pełny opis
5,75

Średnia ocena

Rachunek życia

Melodramat

Pod nieobecność żony Cezary (Jan Nowicki) wpuszcza do mieszkania młodego akwizytora. Ten obezwładnia go za pomocą gazu i okrada mieszkanie. Nagłe zderzenie starszych ludzi z brakiem wygody i bezpieczeństwa pokazuje ich prawdziwe oblicza. Nagromadz...

Pełny opis

Pod nieobecność żony Cezary (Jan Nowicki) wpuszcza do mieszkania młodego akwizytora. Ten obezwładnia go za pomocą gazu i okrada mieszkanie.

Nagłe zderzenie starszych ludzi z brakiem wygody i bezpieczeństwa pokazuje ich prawdziwe oblicza. Nagromadzone od lat frustracje wychodzą na światło dzienne ze zdwojoną siłą. Lata milczenia, życia obok siebie, zamieniają się w awantury pełne obelg i łez.

Pewnego dnia Katarzyna podczas sprzątania niefortunnie upada i łamie sobie nogę. Ze ściany spada ramka ze starym zdjęciem. Kobieta zostaje w szpitalu. Cezary niedługo jednak cieszy się ze spokoju. Przez kilka dni przeżywa największą podróż swojego życia. Podróż w przeszłość.

Co musiało się wydarzyć, aby zrezygnowany, stary człowiek odkrył tajemnicę miłości swojego życia? Kogo musiał spotkać? Czy prawdziwe uczucie może się skończyć? Dowiemy się już 26 listopada.

*
Joanna Siewko (ur. w 1951 r.) – reżyser, prozaik. Wychowana w Nowym Jorku. Rachunek życia to jej pierwsza pełnometrażowa produkcja. Ta szczera do bólu opowieść o miłości, stracie i walce o każdy dzień już jest porównywana do Opowieści Wigilijnej Charlesa Dickensa.

Cieszymy się, że zainteresował Cię film „Rachunek życia”.
Pewnie zastanawiasz się dlaczego nie możesz na niego zarezerwować ani kupić biletu.
Niestety tej produkcji nie będzie można zobaczyć na wielkim ekranie. Jej scenariusz, to prawdziwa historia rodziny, którą możesz wesprzeć w tym roku wraz ze Szlachetną Paczką, Magdaleną Schejbal, Tomaszem Schimscheinerem i siecią Multikino.
Nie bądź tylko widzem. Zostań reżyserem. Tu znajdziesz więcej informacji o rodzinie oraz jej potrzebach: www.szlachetnapaczka.pl

W kampanii filmowej wzięli udział: Piotr Adamczyk, Jarosław Boberek, Agnieszka Dygant, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Królikowski, Julia Kamińska, Jan Nowicki, Tomasz Sapryk, Magdalena Schejbal, Anna Seniuk i Tomasz Schimscheiner.
15. lat mądrej pomocy. Dołącz do SZLACHETNEJ PACZKI już dzisiaj, wejdź na www.szlachetnapaczka.pl i odkryj idealny dla siebie sposób na pomaganie:
 
- Zrób paczkę i pomóż rodzinie w potrzebie!
- Pomóż dziecku z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI pokonać szkolne porażki
- Zrób dobry uczynek na Święta, wpłać na Paczkę
- Skuś się na Filantropię dla Wymagających i wspieraj Paczkę regularnie
- Nowa propozycja dla firm – zostań Inwestorem Społecznym i wspieraj Paczkę lokalnie
- Zostań wolontariuszem  – dołącz do Drużyny SuperW na www.superw.pl
 
Twórca kampanii: Biuro Podróży Reklamy, Stowarzyszenie WIOSNA
Patroni medialni akcji:
Gutek Film, Multikino, WP, FIlmbox, Kino Polska, Metro Cafe, RMF FM, Legalna Kultura, Ströer, Newsweek, TVP 1, agencja reklamowa: Biuro Podróży Reklamy.

 

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
4

Głosów

5,75

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Rachunek życia
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Rachunek życia

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.