Zamknij
Przyrzeczenie
Przyrzeczenie
Premiera
5 maj 2017
Czas trwania
133 minuty
Produkcja
Hiszpania, USA, 2016
Reżyseria
Terry George
Obsada
Oscar Isaac
Christian Bale
Charlotte Le Bon
Shohreh Aghdashloo
Jean Reno
James Cromwell
Pełny opis
8,19

Średnia ocena

Przyrzeczenie

Dramat Od lat: 13 133 minuty

Epicki film ukazujący jedną z największych i najskrzętniej skrywanych zbrodni w historii ludzkości. Przemilczana przez dziesiątki lat, szokująca historia pierwszej zbrodni ludobójstwa w XX wieku.

Pełny opis

Rok 1915, stolica Imperium Osmańskiego. Michael przybywa do Stambułu, by zrealizować swoje wielkie plany o studiach medycznych i zacząć życie o jakim zawsze marzył. Gdy poznaje Anę, od pierwszej chwili wie, że to kobieta jego życia. Za plecami narzeczonego Any, słynnego amerykańskiego fotoreportera Chrisa, wybucha namiętny romans. W tym czasie Imperium zaczyna drżeć w posadach, a na ulicach Stambułu robi się niespokojnie. Siły tureckich nacjonalistów, korzystając z narastającego chaosu rozpoczynają prześladowania ludności ormiańskiej. Michael i Ana, oboje ormiańskiego pochodzenia, z dnia na dzień stają w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Gdy krew płynie ulicami, a świat odwraca oczy, to Amerykanin Chris może okazać się jedyną szansą ocalenia dla zakochanych. Większość jednak nie będzie miała nawet takiej szansy…

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
43

Głosów

8,19

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Przyrzeczenie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Przyrzeczenie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Paweł

Paweł

02.06.2017, 14:48:05

Czy ten film byl juz wyswietlany? Jak nie, to kiedy bedize? ------> Film ten był wyświetlany od 05. maja w wybranych kinach sieci Multikino [Multikino].