Zamknij
Przed północą
7,76

Średnia ocena

Przed północą

Dramat Od lat: 15 108 minut

Ostatnia część trylogii z cyklu Przed wschodem słońca i Przed zachodem słońca z Julie Delpy i Ethanem Hawake’em w rolach głównych. Po raz pierwszy spotkali się Przed wschodem słońca w pociągu do Wiednia. Dziewięć lat później wpadli na siebie w Par...

Pełny opis

Ostatnia część trylogii z cyklu Przed wschodem słońca i Przed zachodem słońca z Julie Delpy i Ethanem Hawake’em w rolach głównych.

Po raz pierwszy spotkali się Przed wschodem słońca w pociągu do Wiednia. Dziewięć lat później wpadli na siebie w Paryżu Przed zachodem słońca. Jesse (Ethan Hawke) i Celine(Julie Delpy) są ze sobą już siedem lat. Co się wydarzy w ich związku na wakacjach w słonecznej Grecji? Ta dwójka z pewnością nie będzie się ze sobą nudzić. Błyskotliwe rozmowy, cięte riposty, sarkastyczny humor i emocje jeszcze bardziej intensywne niż wcześniej – tego lata on i ona poznają się na nowo.

Na finał trylogii romantycznej z Julie Delpy i Ethanem Hawke’em w rolach głównych czekaliśmy osiemnaście lat. Reżyser i scenarzysta Richard Linklater pozwolił dorastać Jessemu i Celine razem z widzami. Każdą z części serii realizował po dziewięcioletniej przerwie. Wspólną przyszłość Francuzki i Amerykanina postawił pod znakiem zapytania i trzymał nas w niepewności aż do dziś, kiedy Przed północą wreszcie wchodzi na ekrany kin.


Ten, kto spodziewa się wisienki na weselnym torcie i miłosnych westchnień, jest w błędzie. To dośpiewacie sobie sami. W dobrym związku im dalej, tym ciekawiej, dlatego twórca filmu Przed północą rzuca nas na „głęboką wodę”, w sam środek skrzącej się, intensywnej relacji między kobietą i mężczyzną, która trwa od wielu lat.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
67

Głosów

7,76

Średnia ocena

Oceń film

Mkarta logo Uczniu, Studencie!
Z M!Kartą za bilet płacisz tylko 14,90 zł

Zamknij

Z M!Kartą uczniowie i studenci z ważną legitką płacą jedynie 14,90 zł!

  • Od poniedziałku do czwartku bilety za 14,90 zł przy dowolnej metodzie płatności
  • Z BLIKIEM posiadacze M!Karty kupują bilety online w tygodniu i przez cały weekend za 14,90 zł.
  • Zestaw Oscar (średni popcorn i napój) masz za 14,90 zł przez cały tydzień

Dodaj M!Kartę podczas kupowania biletów online.
M!Karta kosztuje 14,90 zł i jest to opłata jednorazowa na cały rok.

play
Multimedia dla Przed północą
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Przed północą

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.