Zamknij
Pomniejszenie
Pomniejszenie
Premiera
12 sty 2018
Czas trwania
135 minut
Produkcja
USA, 2017
Reżyseria
Alexander Payne
Obsada
Matt Damon
Kristen Wiig
Christoph Waltz
Jason Sudeikis
Alec Baldwin
Neil Patrick Harris
Pełny opis
5,59

Średnia ocena

Pomniejszenie

Komedia Dramat Od lat: 15 135 minut

Film pokazuje, co może się stać z ludźmi i światem, kiedy norwescy naukowcy – próbując znaleźć rozwiązanie problemu przeludnienia – odkrywają sposób na zmniejszenie ludzi do wysokości zaledwie 5 cali.

Pełny opis

Proponują też trwający 200 lat program przekształcenia rzeczywistości z wielkiej w małą. Ludzie szybko orientują się, jak wygodniejsze i zamożniejsze życie mogą wieść w zminiaturyzowanym świecie. Obietnica lepszego życia kusi także niewyróżniającego się niczym Paula Safranka (Matt Damon) oraz jego żonę Audrey (Kristen Wiig). Oboje decydują się na życie w mniejszym rozmiarze i mniejszym świecie. Ta decyzja zmienia ich życie na zawsze.

Film Alexandra Payne’a, laureata Oscara za scenariusz do filmu „Bezdroża” (oraz nominacji reżyserskiej za ten sam film). W obrazie zobaczymy Matta Damona, Christopha Waltza, Kristen Wiig, Neila Patricka Harrisa, Jasona Sudeikisa oraz Aleca Baldwina.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
157

Głosów

5,59

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Pomniejszenie
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Pomniejszenie

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Sir Mario

Sir Mario

20.01.2018, 18:50:22

Autorzy filmu chyba nie do końca wiedzieli co chcą zrobić. Niby jest główny wątek i jakaś akcja też jest, ale wszystko jakieś takie nijakie. Mimo że sam pomysł i temat jak najbardziej na czasie. Ogólnie dzieło nie powala na kolana i dziwię się, że Matt Damon po raz kolejny dał się wciągnąć tak nijaki film. Kończąc - nie polecam filmu.

Ola

Ola

15.01.2018, 17:00:21

Ogólnie nie polecam filmu gdyby nie matt Damon to wyszlabym z kina. ani razu się nie zasmialam to raczej sensacyjny dramat niż komedia. Film bardzo średni spodziewałam się czegoś lepszego ...szkoda pieniedzy