Zamknij
Pokuta
Pokuta
Czas trwania
130 minut
Produkcja
Wielka Brytania, 2007
Reżyseria
Joe Wright
Obsada
Brenda Blethyn
Keira Knightley
Juno Temple
James McAvoy
Robbie Turner
Pełny opis
9,67

Średnia ocena

Pokuta

130 minut

Lato 1935 roku. Trzynastoletnia Briony Tallis z zamożnej angielskiej rodziny jest obiecującą młodą pisarką. Dziewczynka ma nadzieję, że jej kuzynka Lola oraz bliĹşnięta Jackson i Pierrot zagrają w najnowszej sztuce jej autorstwa, która ma zostać wyst...

Pełny opis

Lato 1935 roku. Trzynastoletnia Briony Tallis z zamożnej angielskiej rodziny jest obiecującą młodą pisarką. Dziewczynka ma nadzieję, że jej kuzynka Lola oraz bliĹşnięta Jackson i Pierrot zagrają w najnowszej sztuce jej autorstwa, która ma zostać wystawiona podczas rodzinnego zjazdu. Kuzyni są jednak beznadziejnymi aktorami.
W chwilach wolnych od pisania, Briony szpieguje syna służącego, Robbie’go Turnera, który romansuje z jej starszą siostrą Cecylią i odkrywa obsceniczny list miłosny, który młody człowiek do niej napisał. Płodna wyobraĹşnia Briony podsuwa jej coraz to okropniejsze obrazy. Kiedy jej kuzynka Lola zos taje zgwałcona, nasza bohaterka jest pewna, że widziała, jak zrobił to Robbie. Młody człowiek zostaje wtrącony, wbrew protestom Cecylii, do więzienia, a następnie wysłany do Francji, gdzie bierze udział w bitwie pod Dunkierką. Po latach, sprawy między poróżnionymi członkami rodziny powoli się wyjaśniają.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
3

Głosów

9,67

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Pokuta
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Pokuta

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.