Zamknij
Podwójny kochanek
Podwójny kochanek
Premiera
25 sie 2017
Produkcja
Francja, Belgia, 2017
Reżyseria
François Ozon
Obsada
Marine Vacth
Jérémie Renier
Jacqueline Bisset
Myriam Boyer
Dominique Reymond
Pełny opis
5,62

Średnia ocena

Podwójny kochanek

Thriller Od lat: 18

„Podwójny kochanek” to perfekcyjnie zrealizowany zmysłowy thriller, którym twórca „Basenu”, „Młodej i pięknej” oraz „5×2″ powraca w szczytowej formie i podejmuje przewrotną grę z widzem. Światowa krytyka przyrównała najnowszy film François Ozona do wczesnych filmów Romana Polańskiego, takich jak „Dziecko Rosemary” czy „Wstręt”. Zwroty akcji i napięcie, jakie osiąga w swoim filmie francuski reżyser, sprawiły, że „Podwójny kochanek” spotkał się z entuzjastyczną reakcją widzów festiwalu w Cannes. Film wyłącznie dla widzów dorosłych.

Pełny opis

Młoda, wrażliwa Chloé zakochuje się w swoim terapeucie. Kobieta nie ma przed nim tajemnic, a zafascynowany nią mężczyzna z czasem również całkowicie się odsłania, przekraczając granice swojej profesji. Kilka miesięcy później, gdy mieszkają już razem, Chloé zaczyna podejrzewać, że jej kochanek coś przed nią zataja. Odkrywając stopniowo jego kolejne tajemnice, sprowadza na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo.

Film jest przeniesioną we francuskie realia ekranizacją kryminalnej powieści „Lives of the Twins” Joyce Carol Oates, napisanej pod pseudonimem Rosamond Smith. Porusza ulubione tematy amerykańskiej pisarki: tajemnic ludzkiej natury, seksu i mrocznych stron osobowości.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
106

Głosów

5,62

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Podwójny kochanek
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Podwójny kochanek

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Emilia

Emilia

17.09.2017, 00:50:00

Tragedia, tragedia i jeszcze raz TRAGEDIA! Totalne dno! Największa chała jaką kiedykolwiek widziałam... Pomijając fakt, że kilka osób opuściło sale w trakcie seansu. Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM!

Katarzyna

Katarzyna

30.08.2017, 21:19:18

Najgłupszy film jaki ostatnio widziałam. To nie thriller tyko głupi a"la pornus. Stracone 2 godziny. Nie polecam!!!!