Zamknij
Piotruś Królik
Piotruś Królik
Premiera
13 kwi 2018
Czas trwania
95 minut
Produkcja
Australia, USA, Wielka Brytania, 2018
Reżyseria
Will Gluck
Pełny opis
7,52

Średnia ocena

Piotruś Królik

Familijny Komedia Od lat: b.o. 95 minut

Fantastyczne przygody jedynego takiego na świecie – złośliwego Piotrusia Królika! Film w reżyserii Willa Glucka („Annie”, „To tylko seks”, „Łatwa dziewczyna”), na podstawie scenariusza Willa Glucka i Roba Liebera. Całość oparta na postaciach stworzonych w kultowej serii przez znakomitą Beatrix Potter.

Pełny opis

Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem (Domhnall Gleeson) przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki (Rose Byrne).

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
295

Głosów

7,52

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Piotruś Królik
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Piotruś Królik

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Sir Mario

Sir Mario

23.04.2018, 00:22:08

Miła i przyjemna opowieść o przyjaźni, błędach młodości, zawiści, zemście źle ulokowanej i niezrozumieniu innych. Film dla dzieci w każdy wieku. Jest dużo humory i zabawnych sytuacji oraz niezła muzyka. Daję mu 8/10 pkt. Jedyny mankament seansu to 25 minut reklam, na sali pełnej dzieci oczekujących na króliczka - całkowite niezrozumienie tematu. W połowie filmu młodsze dzieci chciały już iść do domu.