Zamknij
Parasite
Parasite
Premiera
20 wrz 2019
Czas trwania
132 minuty
Produkcja
Korea Południowa, 2019
Reżyseria
Joon-ho Bong
Obsada
Kang-ho Song
Seon-gyun Lee
Yeo-jeong Jo
Woo-sik Choi
Pełny opis
8,36

Średnia ocena

Parasite

Dramat Od lat: 15 132 minuty

Absolutny wizjoner! Nikt inny nie kręci tak dobrych filmów rozrywkowych jak on - mówi o reżyserze „Parasite” Quentin Tarantino, jeden z jego największych fanów. Potwierdził te słowa tegoroczny Festiwal w Cannes, gdzie w walce o Złotą Palmę „Parasite” Bong Joon-ho pokonał „Pewnego razu… w Hollywood”, oczarowując jury, światową krytykę i publiczność.

Pełny opis

„Parasite” to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.

„Parasite” to pełen dzikiego humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller o ludziach, którzy nigdy nie mieli się spotkać – biednych i bogatych, tych naprawdę uprzywilejowanych i tych zepchniętych do rynsztoków. Nowy film twórcy przebojów „Okja” i „Snowpiercer: Arka przyszłości” to wielki hit światowego kina i prawdziwy filmowy rollercoaster.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Najbliższe seanse na - wybierz seans poniżej:
Zobacz wszystkie seanse
191

Głosów

8,36

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Parasite
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Parasite

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Roksana

Roksana

17.02.2020, 21:54:44

Film bardzo fajny polecam i fajnie byloby gdyby bylo wiec dat tego seansy

Marta

Marta

28.09.2019, 00:32:49

Te oceny 9 i 10 klikaja chyba pracownicy multikin a... Owszem było trochę śmiechu, akcji i zaskoczenia ale tylko trochę, więc 5 to odpowiednia ocena.

Urszula

Urszula

27.09.2019, 09:05:30

Bardzo dobry film, mieszanka czarnej komedii, thrillera. Film daje do myślenia... Dla mnie 10 na 10.

Robert

Robert

23.09.2019, 14:24:03

Świetny.