Zamknij
Paranoja
Premiera
13 wrz 2013
Czas trwania
106 minut
Produkcja
Francja, USA, 2013
Reżyseria
Robert Luketic
Obsada
Embeth Davidtz
Amber Heard
Adam Cass
Richard Dreyfuss
Liam Hemsworth
Gary Oldman
Lucas Till
Nicolas Wyatt
Pełny opis

Paranoja

Dramat Thriller Od lat: 15 106 minut

„Paranoja” to trzymający na krawędzi fotela dreszczowiec, w którym widzowie zostają zabrani w podróż do ociekającego chciwością, korupcją i oszustwem świata międzynarodowych korporacji oraz globalnych intryg. Dwóch potężnych miliarderów, potentatów b...

Pełny opis

„Paranoja” to trzymający na krawędzi fotela dreszczowiec, w którym widzowie zostają zabrani w podróż do ociekającego chciwością, korupcją i oszustwem świata międzynarodowych korporacji oraz globalnych intryg. Dwóch potężnych miliarderów, potentatów branży technologicznej, którzy nie cofną się przed niczym, by zniszczyć rywala, a między nimi młody, idealistycznie usposobiony chłopak, wschodząca gwiazda świata biznesu, który może im porządnie zaszkodzić.

Tylko czy Adam Cassidy (Liam Hemsworth) będzie potrafił oprzeć się wizjom nieskończonego bogactwa oraz nieograniczonej władzy i nie stanie się jedynie kolejnym pionkiem na szachownicy, na której zblazowani bogacze rozgrywają kolejną śmiertelnie niebezpieczną partię? Czy odnajdzie w sobie na tyle odwagi, by zaryzykować wszystko, co posiada?

„Paranoja” to thriller szpiegowski, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje, przyjaciele mogą stać się wrogami, a ambicja to największy narkotyk, który bardzo łatwo przedawkować.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
75

Głosów

8,17

Średnia ocena

Oceń film

play
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Paranoja

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.