Zamknij
7,75

Średnia ocena

Ostatnie piętro

Thriller Od lat: 15 90 minut

Czy za ideały warto zapłacić najwyższą cenę? Czy w imię miłości można zabrać komuś wolność? „Ostatnie piętro” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia kapitana Wojska Polskiego (znakomity Janusz Chabior), który trafia na ślad afery w swojej ...

Pełny opis

Czy za ideały warto zapłacić najwyższą cenę? Czy w imię miłości można zabrać komuś wolność?


„Ostatnie piętro” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia kapitana Wojska Polskiego (znakomity Janusz Chabior), który trafia na ślad afery w swojej jednostce. Dziwne zbiegi okoliczności, interpretacje i domysły doprowadzają go na skraj szaleństwa.


Akcja filmu, rozgrywająca się w prowincjonalnym polskim miasteczku, z minuty na minutę zmienia się z lekkiej opowieści w budzący grozę thriller, po którym na drżących nogach wychodzi się z kina. Scenariusz został oparty są na autentycznych wydarzeniach, które rozegrały się kilka lat temu w niewielkiej miejscowości w Polsce.


W filmie Tadeusza Króla („Zwerbowana miłość”) wystąpili Janusz Chabior, Joanna Orleańska, Barbara Garstka, Przemysław Bluszcz, Bartłomiej Firlet,  Aleksandra Popławska, Wojciech Zieliński, Marek Kalita oraz fantastycznie grające dzieci - Jakub Wróblewski i Kajetan Borowski.


Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami thriller „Ostatnie piętro” znalazł się w Konkursie Głównym 38. Gdynia - Festiwal Filmowy.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
4

Głosów

7,75

Średnia ocena

Oceń film

play
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Ostatnie piętro

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.