Zamknij
Ostatnie piętro
8,17

Średnia ocena

Ostatnie piętro

Thriller Od lat: 15 90 minut

Czy za ideały warto zapłacić najwyższą cenę? Czy w imię miłości można zabrać komuś wolność? „Ostatnie piętro” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia kapitana Wojska Polskiego (znakomity Janusz Chabior), który trafia na ślad afery w swojej ...

Pełny opis

Czy za ideały warto zapłacić najwyższą cenę? Czy w imię miłości można zabrać komuś wolność?


„Ostatnie piętro” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia kapitana Wojska Polskiego (znakomity Janusz Chabior), który trafia na ślad afery w swojej jednostce. Dziwne zbiegi okoliczności, interpretacje i domysły doprowadzają go na skraj szaleństwa.


Akcja filmu, rozgrywająca się w prowincjonalnym polskim miasteczku, z minuty na minutę zmienia się z lekkiej opowieści w budzący grozę thriller, po którym na drżących nogach wychodzi się z kina. Scenariusz został oparty są na autentycznych wydarzeniach, które rozegrały się kilka lat temu w niewielkiej miejscowości w Polsce.


W filmie Tadeusza Króla („Zwerbowana miłość”) wystąpili Janusz Chabior, Joanna Orleańska, Barbara Garstka, Przemysław Bluszcz, Bartłomiej Firlet,  Aleksandra Popławska, Wojciech Zieliński, Marek Kalita oraz fantastycznie grające dzieci - Jakub Wróblewski i Kajetan Borowski.


Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami thriller „Ostatnie piętro” znalazł się w Konkursie Głównym 38. Gdynia - Festiwal Filmowy.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
6

Głosów

8,17

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Ostatnie piętro
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Ostatnie piętro

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Nigdy więcej na polski film

Nigdy więcej na polski film

16.12.2013, 10:38:52

Film, z którego „wychodzi się na drżących nogach... Tak ale chyba dlatego, że człowiek jest lekko poirytowany tym filmem. Dobrze, że kino było za 11 zł od osoby, bo gdybym miał wydać więcej to żałowałbym Scenariusz jest posklejany, kompletnie nie ma rozwinięcia wątków, skakanie z jednego pomysłu na drugi. Reklamowany jako dobry, a totalna kicha. Gdyby momentami nie muzyka i efekty muzyczne to myślę, że wyszedłbym po 30 minutach. W momencie kiedy film się zaczyna rozkręcać...następuje koniec i wiele niedokończonych wątków. Kto chce iść na ten badziew to proszę bardzo ale na własne ryzyko.

Milagros

Milagros

13.12.2013, 00:37:20

Ciężki ale fabuła bardzo ciekawa i rzeczywista.... Polecam

kasiablot

kasiablot

28.09.2013, 15:01:46

GENIALNY !!! Widziałam film w Gdyni. Niedoceniony. A szkoda...