Zamknij
Olimp w ogniu
Premiera
26 kwi 2013
Czas trwania
120 minut
Produkcja
USA, 2013
Reżyseria
Antoine Fuqua
Obsada
Margaret Asher
Lynn Jacobs
Ashley Judd
Melissa Le
Gerard Butler
Aaron Eckhart
Rick Yune
Melissa Leo
$name
Pełny opis

Olimp w ogniu

Akcja Thriller Od lat: 15 120 minut

Kiedy terroryści przejmują kontrolę nad Białym Domem, biorąc Prezydenta Stanów Zjednoczonych jako zakładnika i wprawiając cały kraj w osłupienie, przebywający przypadkowo w pobliżu zhańbiony agent Secret Service staje do samotnej i nierównej walki o ...

Pełny opis

Kiedy terroryści przejmują kontrolę nad Białym Domem, biorąc Prezydenta Stanów Zjednoczonych jako zakładnika i wprawiając cały kraj w osłupienie, przebywający przypadkowo w pobliżu zhańbiony agent Secret Service staje do samotnej i nierównej walki o przywrócenie wiary w podstawowe amerykańskie wartości. Mike Banning to były ochroniarz Prezydenta, który w oblężonym budynku czuje się jak ryba w wodzie, wykorzystując swoje wyśmienite przygotowanie fizyczno-taktyczne, a także niebywałą znajomość Białego Domu, by stać się oczami i uszami obserwujących rozwój sytuacji ludzi ze sztabu kryzysowego.

Napastnikami, którzy przejęli symbol demokratycznej Ameryki, są oddani sprawie ekstremiści, Banning ma więc podwójnie utrudnione zadanie. Na dodatek terroryści zaczynają egzekucje zakładników, by wymusić na amerykańskim rządzie spełnienie swoich żądań. Uświadamiając sobie, że jest być może ostatnią nadzieją jednego z najpotężniejszych ludzi na świecie, Banning stawia wszystko na jedną kartę. „Olimp w ogniu” to elektryzujący thriller wyreżyserowany przez twórcę „Dnia próby”, Antoine’a Fuqua. Widzowie na seansie będą dosłownie siedzieć na krawędzi swoich foteli!

 

Zobacz recenzje:

Link - „Olimp w ogniu

Link - „Olimp w ogniu”: Szturm na Biały <a href='/filmy/dom' title='Film: Dom'>Dom</a>

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
199

Głosów

8,61

Średnia ocena

Oceń film

play
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Olimp w ogniu

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.