Zamknij
Nigdy cię tu nie było
Nigdy cię tu nie było
Premiera
13 kwi 2018
Czas trwania
90 minut
Produkcja
Francja, USA, Wielka Brytania, 2017
Reżyseria
Lynne Ramsay
Obsada
Joaquin Phoenix
Alessandro Nivola
Ekaterina Samsonov
Alex Manette
Judith Roberts
Pełny opis
5,14

Średnia ocena

Nigdy cię tu nie było

Dramat Thriller Od lat: 15 90 minut

Thriller o zemście, porównywany do klasyków czarnego kryminału i uznawany przez krytykę za kobiecą odpowiedź na „Taksówkarza” Martina Scorsese, „Siedem” Davida Finchera czy „Oldboya” Park Chan-wooka. Najnowszy film Lynne Ramsay („Musimy porozmawiać o Kevinie”) na podstawie opowiadania Jonathana Amesa miał światową premierę w konkursie głównym ostatniego festiwalu w Cannes, gdzie otrzymał nagrody za najlepszą rolę męską oraz za najlepszy scenariusz.

Pełny opis

Złożona i fascynująca kreacja występującego w głównej roli Joaquina Phoenixa udowadnia, że ten wybitny aktor znalazł się u szczytu swojej kariery. W filmie Ramsay zachwyca precyzyjnie skonstruowana intryga oraz tempo opowieści, a elektroniczna muzyka Jonny’ego Greenwooda z zespołu Radiohead buduje napięcie aż do zaskakującego finału.

To historia byłego agenta do zadań specjalnych, mężczyzny pełnego sprzeczności, zagubionego, na krawędzi autodestrukcji. Widział już prawie wszystko, a prześladujące go wspomnienia sprawiają, że chciałby, aby świat o nim zapomniał. Jednak gdy zaginie pewna nastolatka, podejmie się jej odnalezienia. Wkrótce przekona się, że w jego misji nic nie jest tym, czym się wydaje. Gotowy na wszystko, by uratować dziewczynę, niespodziewanie otrzyma szansę ocalenia samego siebie.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
7

Głosów

5,14

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Nigdy cię tu nie było
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Nigdy cię tu nie było

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.