Zamknij
Nauka spadania
Nauka spadania
Premiera
21 mar 2014
Czas trwania
96 minut
Produkcja
USA, Wielka Brytania, 2014
Reżyseria
Pascal Chaumeil
Obsada
Toni Collette
Imogen Poots
Pierce Brosnan
Pełny opis
9,42

Średnia ocena

Nauka spadania

Komedia Dramat Od lat: 12 96 minut

Ekranizacja powieści Nicka Hornby’ego, autora bestselleru „Był sobie chłopiec”. Ciepła i pełna humoru opowieść o przyjaźni na śmierć i życie z udziałem gwiazd: Pierce‘a Brosnana, Toni Collette i Rosamund Pike.Sylwester na  dachu londyńskiego wieżowca...

Pełny opis

Ekranizacja powieści Nicka Hornby’ego, autora bestselleru „Był sobie chłopiec”. Ciepła i pełna humoru opowieść o przyjaźni na śmierć i życie z udziałem gwiazd: Pierce‘a Brosnana, Toni Collette i Rosamund Pike.

Sylwester na  dachu londyńskiego wieżowca. Na samej krawędzi stoi Martin... Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj zamierza właśnie skoczyć z dachu. Jak się okazuje – nie on jeden. Maureen, samotna matka, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a aktualnie dostawca pizzy JJ – wszyscy mają na ten wyjątkowy wieczór dokładnie taki sam plan.
Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek...

Pełna czarnego humoru opowieść drwiąca z samobójstwa i depresji? Brzmi ryzykownie; nawet w przypadku najlepiej sprzedającego się pisarza jakim niewątpliwie jest Nick Hornby. Jednak w swojej zabawnej i smutnej jednocześnie, bardzo ludzkiej powieści A Long Way Down, Hornby z wielkim wyczuciem i niezwykle delikatnie poradził sobie z tym tematem.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
24

Głosów

9,42

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Nauka spadania
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Nauka spadania

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Michał 32

Michał 32

25.03.2014, 22:39:07

Film taki jak się spodziewałem, miły, sympatyczny bardzo lekki. Bez rewelacji ale można spokojnie obejrzeć...dwoje głównych bohaterów gra w need for speed - ciekawy zbieg okoliczności?

yo

yo

22.03.2014, 18:33:38

Wybiorę się na ten film głównie ze względu na Aarona Paula :)