Zamknij
Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
WKRÓTCE
Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
Premiera
17 wrz 2021
Produkcja
Polska, 2020
Reżyseria
Mateusz Rakowicz
Obsada
Dawid Ogrodnik
Robert Więckiewicz
Jakub Gierszał
Rafał Zawierucha
Pełny opis

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje

Akcja Komedia

„Najmro” to komedia akcji o królu złodziei i ucieczek. Film inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, który ośmieszał władze wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni - podziwiali.

Pełny opis

W rolach głównych znakomici aktorzy: Dawid Ogrodnik, Robert Więckiewicz, Jakub Gierszał, Rafał Zawierucha, Andrzej Andrzejewski, Dorota Kolak, Olga Bołądź, Masza Wągrocka, Sandra Drzymalska.

Zależało nam na zbudowaniu postaci głównego bohatera w podobnym duchu jak w „Wilku z Wall Street" czy w „Złap mnie, jeśli potrafisz" – mówi reżyser Mateusz Rakowicz. Nie chcieliśmy tworzyć dosłownej biografii Najmrodzkiego. Odbiliśmy się od najciekawszych faktów z jego życia dodając wydarzenia, które ubarwiły filmową rzeczywistość.

Brawurowe wyczyny Najmrodzkiego śledziła w latach 70. i 80. cała Polska. Najmro wraz ze swoją ferajną obrabia Pewexy, żeby żyć kolorowo w czasach, w których wszystko było szare i zakazane. Wolność i dobrą zabawę kocha ponad wszystko. Niespodziewanie na jego drodze stanie kobieta, która skradnie jego serce. Dla niej postanowi się zmienić. Tylko czy będzie potrafił?

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Multimedia dla Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Najmro. Kocha, kradnie, szanuje

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.