Zamknij
Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
SUPERHIT
Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
Premiera
17 wrz 2021
Czas trwania
100 minut
Produkcja
Polska, 2020
Reżyseria
Mateusz Rakowicz
Obsada
Dawid Ogrodnik
Robert Więckiewicz
Jakub Gierszał
Rafał Zawierucha
Pełny opis
7,65

Średnia ocena

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje

Akcja Komedia Od lat: 15 100 minut

Komedia akcji i kryminalne love story inspirowane prawdziwą historią Zdzisława Najmrodzkiego, gwiazdora przestępczego półświatka, który 29 razy wymknął się władzom. „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” to spektakularne filmowe widowisko i jeden z najdroższych polskich filmów ostatnich lat, w którym wzięli udział najlepsi aktorzy, m. in. Dawid Ogrodnik, Robert Więckiewicz i Jakub Gierszał.

Pełny opis

„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” to komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali. Milicja dawała za głowę Najmrodzkiego milionowe nagrody, a jego brawurowe wyczyny śledziła cała Polska. W filmie Najmro wraz ze swoją ferajną obrabia Pewexy, żeby żyć kolorowo w czasach, w których wszystko jest szare i zakazane. Ponad wszystko kocha wolność i dobrą zabawę. Choć żyje w świecie najpiękniejszych kobiet, najszybszych samochodów i wielkich pieniędzy, poznaje dziewczynę, dla której chce wszystko zmienić. Tylko czy będzie potrafił? W głównej roli występuje Dawid Ogrodnik („Ostatnia rodzina”), a partnerują mu Robert Więckiewicz („Kler”), Jakub Gierszał („Najlepszy”), Rafał Zawierucha („Pewnego razu w Hollywood”), Olga Bołądź („Kobiety mafii”) oraz debiutująca na wielkim ekranie Masza Wągrocka (serial „Król”).

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
226

Głosów

7,65

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Najmro. Kocha, kradnie, szanuje

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Angelika

Angelika

26.09.2021, 10:45:29

Lekki i przyjemny film. Osobiście dobrze się bawiłam . Jeśli ktoś się spodziewa gangsterki i komedii w stylu "Kilera" to czeka go rozczarowanie. Pozostali będą zadowoleni .

Marek

Marek

19.09.2021, 08:27:50

Wielkie rozczarowanie !! Jakaś głupawa, naiwna konwencja filmu, zwolnienia ruchu jak w matrix. Całość idiotyczna. Oczekiwałem sympatycznej komedii z realiami lat 80 . A to co zobaczyłem to jakieś .. g..no.. Odradzam wyjście na ten dziwny gniot !!