Zamknij
Na karuzeli życia
Na karuzeli życia
Premiera
1 gru 2017
Czas trwania
101 minut
Produkcja
USA, 2017
Reżyseria
Woody Allen
Obsada
Kate Winslet
Justin Timberlake
Max Casella
Juno Temple
Pełny opis
6,29

Średnia ocena

Na karuzeli życia

Komedia Dramat Od lat: 15 101 minut

Zdobywca 137 nagród filmowych, w tym czterech statuetek Oscara, mistrz kina Woody Allen powraca na ekrany w doborowym towarzystwie gwiazd Hollywood. Tym razem do udziału w swoim 47. projekcie (!) geniusz komedii zaprosił takie sławy, jak: Justin Timberlake, Kate Winslet, James Belushi, Juno Temple, Max Casella, Steve Schirripa i Tony Sirico.

Pełny opis

Akcja filmu rozgrywa się na nowojorskim Coney Island w latach 50. XX wieku. Film opowiada pełną emocji historię o miłości, niewierności, gangsterach, zdradzonych kochankach i autentycznych osobach, które przeszły do historii Ameryki.

Historia czterech postaci, których losy splatają się w słynnym parku rozrywki na Coney Island w latach 50. ubiegłego wieku. Rozchwiana emocjonalnie, była aktorka Ginny (Kate Winslet) pracuje tu jako kelnerka. Jej mąż Humpty (Jim Belushi) jest operatorem karuzeli. Mickey (Justin Timberlake) to przystojny ratownik, który marzy o karierze dramatopisarza. Carolina natomiast jest marnotrawną córką Humpty’ego, która w domu ojca szuka schronienia przed gangsterami. Poetycko sfilmowany przez Vittorio Storaro „Na karuzeli życia”, to rozgrywająca się w malowniczych plenerach, iskrząca emocjami opowieść o pasji, namiętności i zdradzie.

 

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
441

Głosów

6,29

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Na karuzeli życia
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Na karuzeli życia

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Sylwester

Sylwester

17.12.2017, 10:45:37

Film tak naprawdę mógłby znaleźć się w kategorii 'okruchy życia/obyczajowy'. Nie doczekamy się tu zbyt wiele dramatu ani komedii, raczej przez większość czasu będziemy śledzić rozterki wewnętrzne bohaterów. Mam wrażenie, że przez otwarte zakończenie rezyser chciał dać do myślenia widzowi, ale wyszło trochę jakby przerwać oglądanie filmu na 15min przed grand finale. Ostatecznie dałem 4/10, bo jednak czegoś mi brakowało...

Artur

Artur

06.12.2017, 17:08:07

Ja dałem 8/10 myślę że na tyle zasługuje. Dobra gra aktorska na początku dość nudno ale potem film się rozkręcił no i koniec też dość nieprzewidywalny i ciekawy....Szału nie było ale można obejrzeć