Zamknij
Muminki w pogoni za kometą
6,82

Średnia ocena

Muminki w pogoni za kometą

Animowany Familijny Od lat: b.o. 77 minut

Muminki w pogoni za kometą to najnowsza wersja przygód sympatycznych stworków z Doliny Muminków. Pewnego ranka Muminek odkrywa, że coś dziwnego dzieje się w Dolinie Muminków. Dostrzega szary pył pokrywający wszystko dookoła. Zaintrygowany tym Mu...

Pełny opis

Muminki w pogoni za kometą to najnowsza wersja przygód sympatycznych stworków z Doliny Muminków.


Pewnego ranka Muminek odkrywa, że coś dziwnego dzieje się w Dolinie Muminków. Dostrzega szary pył pokrywający wszystko dookoła. Zaintrygowany tym Muminek zwraca się do wszystkowiedzącego Piżmowca z prośbą o wyjaśnienie. Ale jego odpowiedź brzmi „Kto wie, jak wyglądać będą ostatnie dni przed końcem świata?” Według niego, straszny los czeka Ziemię, z nieba może spłynąć ogromne zagrożenie.


Żeby ustalić, co naprawdę im grozi, Muminek, Ryjek i Włóczykij wyruszają w daleką i pełną przygód podróż. Po drodze napotykają się na liczne kłopoty, ale poznani w trakcie wędrówki przyjaciele pomagają im bezpiecznie dotrzeć do celu wędrówki. Tym celem jest Obserwatorium, w którym naukowcy zdradzają straszną prawdę, wielka i straszna kometa już niebawem uderzy w Ziemię. Nie ma chwili do stracenia, bohaterowie muszą wracać do Doliny Muminków. Czy zdążą przed upadkiem komety? Czy ocaleją? Czy wszyscy będą bezpieczni?


Muminki w pogoni za kometą to wyjątkowa produkcja. Skierowana jest nie tylko do dzieci, ale również dla dorosłych, którzy pamiętają oryginalny serial ze swoich lat dziecięcych. To pełna przygód i emocji, pozbawiona przemocy opowieść, z dużą dawką humoru. Połączenie klasycznej muminkowej animacji w najnowszą japońską techniką 3D oraz znakomitym, gwiazdorskim dubbingiem to gwarancja doskonałej zabawy.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
74

Głosów

6,82

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Muminki w pogoni za kometą
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Muminki w pogoni za kometą

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Faneretyyua

Faneretyyua

15.03.2012, 14:00:40

ŻŻŻŻAAAAAALLLLLL!!!! Muminki to bajeczka dla 4-letnich maluszków z przedszkola.

mamaZuzi

mamaZuzi

15.03.2012, 11:24:45

Fakt, ze piosenka Bjork jest nietypowa jak na bajkę, ale to przez naszą zamerykanizowaną kulturę masową. W Skadynawii dzieciaki słuchają Bjork od małego ;) Ale nieważne, po piosence i pierwszych minutach, które zapowiadały katastroficzny w stylu Armageddonu, było super!! Córa zakochałą sie w mumineczkach.

Marcin

Marcin

13.03.2012, 16:41:02

Aż mi się nie chce wierzyć w te opinie już nie z tego powodu, że mi się podobało. Nie widziałem w swoim życiu żeby jakakolwiek widownia zareagowała na jakikolwiek film. Nawet jak film był ewidentnie słaby to na pewno nie działy się w nim dantejskie sceny:) W każdym razie naszym dzieciom daleko było od "ucieczki z płaczem". Animacja była wporządku- już nie mi oceniać bo się nie znam. Bajka jest ewidentnie dla młodszych dzieci. Jest za to jedną z nielicznych pozycji wykorzystywanych w bajkoterapii (a na tym już akurat moja żona się zna).

M

M

11.03.2012, 16:06:54

Tragedia… Miało być 3D, a efekty 3D można policzyć na palcach jednej ręki. Część rodziców wyszła z płaczącymi dziećmi w trakcie filmu. Szaro, buro, wręcz depresyjnie. Piosenka w czołówce to nie jest pozycja, którą się nuci po wyjściu z kina. Czytając inne opinie w Internecie zastanawiam się, czy byłem z dzieckiem na tym samym filmie ? Jak można się tym zachwycać ? Mam dużo tolerancji do różnej twórczości, ale jeśli jest dobrze zaadresowana do określonego widza. To coś to nie jest zdecydowanie bajka dla dzieci. Małym dzieciom zdecydowanie odradzam… dla grupy 15+ jako odlotowa pozycja traktująca o nieuchronnym kataklizmie (na siłę) może być.

Ad

Ad

09.03.2012, 10:18:21

Dramat... :(((( Tak oszukany jak po tym filme sie dawno nie czulem.. Nie dość ze film nudny, to 3D pojawia sie moze 4 razy.. Reszta płaska... Bez okularów lepiej się ogląda.. Dzieci po 15 minutach zapytały: "kiedy się skończy..?"... SZCZERZE ODRADZAM!!!

i.

i.

03.03.2012, 13:28:21

Eeeee... Słabo to widze.

Artysta

Artysta

26.02.2012, 17:44:36

Oryginalna kreska anime o wiele lepsza niż te poklatkowe podejście do tematu.

kitaxd

kitaxd

24.02.2012, 21:47:24

za mocne!!!!!!!!!!

Muminek

Muminek

19.02.2012, 22:59:27

Fajnie się zapowiada

kuba

kuba

10.02.2012, 16:33:20

to chyba dla małych dzieci