Zamknij
Mroczna wieża
6,96

Średnia ocena

Mroczna wieża

Fantasy Horror

Ekranizacja jednej z najpopularniejszych powieści Stephena Kinga – „The Dark Tower" („Mroczna wieża"). W rolach głównych: laureat Oscara Matthew McConaughey oraz Idris Elba.

Pełny opis

„Dawno, dawno temu wszystko było Discordią, z której powstały Promienie, mocne, krzyżujące się w jednym punkcie" – czytamy w powieści Kinga. To właśnie na przecięciu promieni znajduje się Mroczna Wieża. Cykl „The Dark Tower" to historia Rolanda Deschaina, ostatniego żyjącego członka bractwa „rewolwerowców", który próbuje dostać się do tytułowej Mrocznej Wieży; miejsca będącego centrum wszystkich światów. Długa droga do tego mitycznego miejsca okupiona jest stratą, nadludzkim wysiłkiem i cierpieniem. We wszystkich działaniach Roland posługuje się „Drogą Elda", kodeksem honorowym, który określa całe jego życie. Tymczasem świat rozpada się, mieszają się czasoprzestrzenie, światy równoległe. Podróż Rolanda ma tylko jeden cel – ocalić świat przed samozagładą.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
211

Głosów

6,96

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Mroczna wieża
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Mroczna wieża

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Sir Mario

Sir Mario

22.08.2017, 09:05:46

Niezły thriller. Film dobrze się ogląda. Jest trochę straszno i trochę smutno, ale za na pewno jest sporo akcji. Film trzyma się kupy i nie jest naciągany. Role Idrisa Elby (rewolwerowiec) i Matthew McConaughey świetnie zagrane. Ogólnie daję filmowi 8/10 pkt. głównie za pomysł i wartką akcję.

Magda

Magda

11.08.2017, 17:41:47

Film bardzo przyjemny, co prawda d*py nie urywa ale miły wieczór jak najbardziej :)

Oleksandr

Oleksandr

13.06.2017, 12:25:56

Dabbing będzie?