Zamknij
mother!
mother!
Premiera
3 lis 2017
Czas trwania
121 minut
Produkcja
USA, 2017
Reżyseria
Darren Aronofsky
Obsada
Jennifer Lawrence
Javier Bardem
Ed Harris
Michelle Pfeiffer
Domhnall Gleeson
Pełny opis
5,58

Średnia ocena

mother!

Horror Od lat: 15 121 minut

Nowy film w reżyserii Darrena Aronofsky’ego („Requiem dla snu”, „Noe: wybrany przez Boga”). Ona (Jennifer Lawrence) i on (Javier Bardem) wiodą z pozoru idylliczne życie w odosobnionym raju. Ich związek zostaje jednak poddany testowi, kiedy mężczyzna (Ed Harris) i kobieta (Michelle Pfeiffer), niezaproszeni, pojawią się w ich domu.

Pełny opis

Odpowiedź na pukanie do drzwi przerwie spokojną egzystencję obojga. Ale do drzwi zapuka więcej gości. Matka będzie zmuszona zweryfikować wszystko, co wie o miłości, oddaniu i poświęceniu.

W rolach głównych zobaczymy laureatkę Nagrody Akademii Jennifer Lawrence („Poradnik pozytywnego myślenia”, „Joy”), laureata Oscara® Javiera Bardema („To nie jest kraj dla starych ludzi”). W filmie zobaczymy także nominowanego do Oscara® Eda Harrisa („Truman Show”) oraz nominowaną do Nagrody Akademii Michelle Pfeiffer („Człowiek z blizną”, „Wspaniali bracia Baker”). 

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
340

Głosów

5,58

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla mother!
Komentarze

Dodaj swój komentarz do mother!

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Celina

Celina

16.11.2017, 18:25:16

Najgorszy film jaki w życiu widziałam. To, że coś jest inne nie jest równoznaczne z tym, że jest dobre. Zrozumienie przekazu wymaga chociażby powierzchownego zapoznania się z opisem filmu, aby naprowadził na to co autor miał na myśli- a to już nie ma sensu. Tego typu film (jeśli już musi) powinien być pokazywany i analizowany na kołach filmowych a nie wyświetlany w kinie. Pozdrawiam i odradzam.

Wojciech

Wojciech

09.11.2017, 13:11:03

Mother! to dzieło ambitne, oryginalne, intrygujące, pięknie zrealizowane, do wielowarstwowej interpretacji. Motywy Boga i Ziemi, Adama i Ewy, Kaina i Abla, grzechu pierworodnego, mieszają i nakładają się z motywami pogoni za doskonałością, poświęceniem życia rodzinnego dla popularności. Już kilka dni po seansie a ja nadal odkrywam kolejne elementy, przenośnie i znaczenia. Polecam myślącym!

Artur

Artur

07.11.2017, 22:22:02

Film ciężki dla kogoś kto nastawi się tylko i wyłącznie jako na gatunek "horror" A ten akurat film każdy może odebrać po swojemu... Trzeba po prostu samemu przyjść zobaczyć i ocenić. Trzymał w napięciu choć aż tak straszny jak na gatunek horror to nie był ale ogólnie reżyser pewnie miał taki cel? Horror ale ukazany fajny niezbyt straszny sposób myślę że można się skusić i obejrzeć... Ja dałem 8/10

Adam

Adam

05.11.2017, 23:06:56

Pół kina wyszło, druga połowa zasnęła. Dramat!!!

Marek

Marek

05.11.2017, 22:37:15

Tak kiepskiego filmu dawno nie widziałem - gatunek horror według repertuaru - dla mnie to profanacja tej nazwy

Dariusz

Dariusz

05.11.2017, 21:20:56

Ujmę to tak: rzecz z gatunku "Wychodzisz z kina i dopiero wtedy analizujesz, o co w tym wszystkim chodziło? "Bo dzieje się, oj dzieje...;) Podejrzewam, że każdy będzie miał swoją wizję, tego co reżyser chciał przekazać. Film inny niż wszystkie...i nawet już z tak "błahego" powodu wart obejrzenia...