Zamknij
Moje wakacje z Rudym
Premiera
11 sie 2017
Czas trwania
89 minut
Produkcja
Australia, 2016
Reżyseria
Kriv Stenders
Obsada
Levi Miller
Bryan Brown
Hanna Mangan Lawrence
Thomas Cocquerel
John Jarratt
Pełny opis
7,68

Średnia ocena

Moje wakacje z Rudym

Familijny Od lat: 6 89 minut

Pełna humoru i przygód, wakacyjna opowieść o wielkiej przyjaźni między jedenastoletnim chłopcem, a niezwykłym czerwonym psem osadzona w niepowtarzalnych plenerach krainy kangurów - Australii. Humor, wzruszenia i wielkie emocje dla całej rodziny gwarantowane!

Pełny opis

Entuzjastycznie przyjęte przez publiczność „Moje wakacje z Rudym” mają na koncie nominacje do Nagród Australijskiego Stowarzyszenia Krytyków. Znalazły również uznanie dziecięcego jury Generation Kplus na festiwalu Berlinale 2017.
 
Kiedy jedenastoletni Mick (Levi Miller) zostaje wysłany na farmę dziadka (Bryan Brown) w odległym regionie Pilbara w Zachodniej Australii, spodziewa się, że na miejscu czeka go wyłącznie nuda i ciężka praca. Wszystko zmienia się, gdy w życiu Micka pojawia się Rudy – jedyny w swoim rodzaju czerwony pies. Przygarnięty przez chłopca rezolutny zwierzak z miejsca staje się jego nieodłącznym towarzyszem oraz przyjacielem na dobre i na złe. Wkrótce wielka przyjaźń łącząca Micka i Rudego, da początek wydarzeniom, którymi zachwyci się cały kraj!

Nakręcony w malowniczych plenerach Antypodów film nie pozostawi nikogo obojętnym i z pewnością znajdzie uznanie miłośników takich produkcji, jak „Bella i Sebastian” oraz „Był sobie pies”.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
313

Głosów

7,68

Średnia ocena

Oceń film

play
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Moje wakacje z Rudym

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.