Zamknij
Mikołaj i spółka
Mikołaj i spółka
Premiera
6 gru 2017
Produkcja
Francja, 2017
Reżyseria
Alain Chabat
Obsada
Alain Chabat
Audrey Tautou
Golshifteh Farahani
Pełny opis
7,3

Średnia ocena

Mikołaj i spółka

Familijny Komedia

Świąteczne prezenty same się nie rozwiozą! Co więc zrobić, gdy pomocnicy Świętego Mikołaja się pochorują? Najlepiej z pomocą całej rodziny ruszyć na ratunek Gwiazdki! Pełna magii, elfów, wróżek i fajerwerków zakręcona komedia familijna reżysera hitu: „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”. Nad bajecznymi efektami specjalnymi czuwał Bryan Jones, odpowiedzialny za wizualną stronę widowiska „Harry Potter i Czara Ognia”. W te święta będzie wam do śmiechu!

Pełny opis

Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów wysypujących się spod choinki. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w stroju Świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów. Najsłynniejszy brodacz świata musi czym prędzej wezwać zaprzęg najdzielniejszych reniferów, chwycić lejce i pomknąć magicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników… i uratuje tegoroczne Święta. Na swojej drodze spotyka zakręconą rodzinę, która pomoże Mikołajowi w jego szalonej misji. Gwiazdka tuż tuż – liczy się każda sekunda!

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
398

Głosów

7,3

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Mikołaj i spółka
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Mikołaj i spółka

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Katarzyna

Katarzyna

17.12.2017, 17:33:30

Film super. Tylko jedno pytanie mam: dlaczego w zwiastunie inny dubbing, a w filmie inny? O wiele fajniejsze teksy w zwiastunie.

Artur

Artur

07.12.2017, 16:04:28

Fajna bajkowa komedia nie tylko dla dzieci. Super świąteczny klimat który przywraca wspomnienia jak to było gdy było się dzieckiem... Ach te Święta, Mikołaj i Prezenty....Fajne familijne kino dla całej rodziny. Dałem 8/10 Polecam ;-)