Zamknij
Król rozrywki
Król rozrywki
Premiera
29 gru 2017
Czas trwania
105 minut
Produkcja
USA, 2017
Reżyseria
Michael Gracey
Obsada
Hugh Jackman
Zac Efron
Michelle Williams
Rebecca Ferguson
Pełny opis
8,35

Średnia ocena

Król rozrywki

Musical Biograficzny Od lat: 12 105 minut

Inspirowany losami legendarnego P.T. Barnuma film opowiada historię wizjonera, gotowego na wszystko, by urzeczywistnić ideę olśniewającego widowiska, który stał się sensacją na miarę światową.

Pełny opis

Oryginalny musical, który ukazuje narodziny amerykańskiego przemysłu rozrywkowego.

Reżyseria: Michael Gracey, piosenki: nagrodzeni Oscarami Benj Pasek i Justin Paul (“La La Land”). W rolach głównych: Hugh Jackman, Michelle Williams, Zendaya, Zac Efron i Rebecca Ferguson.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
620

Głosów

8,35

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Król rozrywki
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Król rozrywki

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Artur

Artur

16.01.2018, 21:07:54

Film który na długo może zapaść w pamięci. Wspaniała muzyka świetna gra aktorska no i cudowne przesłanie "Sztuka uszczęśliwiania ludzi jest rzeczą najszlachetniejszą" "Nie każdy musi nas kochać ale warto mieć wokół siebie choć kilku dobrych ludzi" Ileż w tym filmie emocji ileż przemyśleń.... Bo tak naprawdę każdego z nas nic nie różni i wszyscy powinniśmy być jednakowo traktowani bez względu na pochodzenie orientacje kolor skóry czy inne dziwactwo bo piękno jest w nas a nie na zewnątrz. Cudowny musical-dramat który poruszy każdego kto patrzy duszą a nie tylko oczami. Polecam wszystkim i tym mniej wrażliwym również. Może wyniosą coś pozytywnego z tego filmu?

Sabina

Sabina

11.01.2018, 16:29:24

Świetny film! Muzyka rewelacyjna, Polecam!

Jacek

Jacek

08.01.2018, 00:52:50

Pierwszy raz od dawna wyszedłem z seansu naładowany pozytywnymi emocjami. Porządne filmowe rzemiosło, bardzo dobra muzyka i piosenki. Może przedwcześnie uznałem że kino się kończy. Nawet nadmiar poprawności politycznej ( takie czasy) łyka się gładko. Zdecydowanie polecam.

Hubert

Hubert

02.01.2018, 01:09:49

Miałem przyjemność obejrzeć dzisiaj i po fatalnym La La Land Król Rozrywki daje radę! Niestety nagłośnienie za to nie daje rady :( Sugestia dla kin - to musical, gdzie bardzo dużą rolę odgrywa śpiew i muzyka, a niestety podczas projekcji nie ma ognia w dźwięku. Co najmniej 3x mocniej powinna być dociśnięta muzyka! Tego bardzo mi brakowało!

Adam

Adam

31.12.2017, 20:58:52

Cóż można powiedzieć , jeszcze do końca nie ochłonąłem po projekcji filmu .Ale do rzeczy ,znakomity film z dużą dawką fantasy i znakomitą muzyką . Fabuła wielokrotnie powtarzana w różnych filmach w skrócie od zera do milionera ale to akurat moim zdaniem nie było najważniejsze. Te czarowne scenerie , perfekcyjna choreografia , znakomita gra aktorska , a jednocześnie chwytająca za serce relacja głównych postaci w pełni zadowoli widzów pragnących dobrej rozrywki. Oprócz sporej dawki rozrywki film nastraja do przemyśleń o braku tolerancji do wszystkiego co inne od nas czym różnimy się od siebie , temat ciągle aktualny. Podsumowując polecam obejrzenie tego tytułu.

Sir Mario

Sir Mario

30.12.2017, 23:56:06

Świetny film. I z całą pewnością pójdziecie na zupełnie coś innego, niż wam się wydawało po obejrzeniu trailler-ów. Oczywiście film opisuje prawdziwego człowieka z jego historią, ale przy okazji w świetny sposób pokazuje coś jeszcze. Świat podziałów rasowych, kulturowych i klasowych, odrzucenie oraz nienawiść do wszystkiego co "inne, odmienne i dziwne" - eeeehh My katolicy :). Ogólnie polecam wszystkim, szczególnie zapiekłym w swej nienawiści do wszystkiego co "nie nasze" wyznawcom wiary katolickiej. Film ogląda się bardzo dobrze, a muzyka jest powalająca. Daję mu 9/10 pkt. za całość.