Zamknij
Kochaj i tańcz
Kochaj i tańcz
Czas trwania
123 minuty
Produkcja
Polska, 2009
Reżyseria
Bruce Parramore
Obsada
Katarzyna Figura
Katarzyna Herman
Izabella Miko
Mateusz Damiecki
Jacek Koman
Pełny opis
8,38

Średnia ocena

Kochaj i tańcz

Komedia romantyczna 123 minuty

Główna bohaterka filmu - młoda dziennikarka, nieśmiało wkracza na drogę zawodowej kariery. Dzięki pierwszemu zleceniu odkryje świat pełen pasji, rytmu i muzyki. Nowa rzeczywistość, tak różna od jej dotychczasowego, poukładanego życia, zupełnie ją ocz...

Pełny opis

Główna bohaterka filmu - młoda dziennikarka, nieśmiało wkracza na drogę zawodowej kariery. Dzięki pierwszemu zleceniu odkryje świat pełen pasji, rytmu i muzyki. Nowa rzeczywistość, tak różna od jej dotychczasowego, poukładanego życia, zupełnie ją oczaruje. Pozna marzącego o karierze na Broadwayu pasjonata street dance i będzie musiała się zastanowić, czy wciąż jest szczęśliwa w ramionach narzeczonego.

Co okaże się ważniejsze? Poczucie bezpieczeństwa czy namiętność?

Dziewczyna odkryje również skrywaną przez lata tajemnicę. Dowie się kim jest jej ojciec. Czy Janowi Kettlerowi - wielkiemu mistrzowi tańca, uda się naprawić dawne błędy i ustrzec innych przed popełnieniem podobnych? Czy przekona zbuntowanego tancerza, że poświęcenie uczucia dla największej nawet pasji nie pozwoli mu nigdy poczuć całkowitego spełnienia? „Kochaj i tańcz" to opowieść o tym, że tylko idąc za głosem serca, nawet wbrew temu co mówi rozum, możemy odnaleźć szczęście.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
16

Głosów

8,38

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Kochaj i tańcz
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Kochaj i tańcz

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.