Zamknij
Karuzela
Karuzela
Premiera
23 maj 2014
Czas trwania
83 minuty
Produkcja
Polska, 2014
Reżyseria
Robert Wichrowski
Obsada
Maria Pawłowska
Małgorzata Zajączkowska
Bolesław Abart
Mateusz Janicki
Aleksander Mikolajczak
Mikołaj Roznerski
Pełny opis
8,6

Średnia ocena

Karuzela

Dramat Od lat: 15 83 minuty

Tytułowa, metaforyczna Karuzela, w której kręcą się bohaterowie nowego filmu Roberta Wichrowskiego, ma niewiele wspólnego z beztroską atrakcją rodem z lunaparku. Film opowiada historię młodych ludzi, którzy dopiero wkraczają w dorosłość. Przyjaźń Raf...

Pełny opis

Tytułowa, metaforyczna Karuzela, w której kręcą się bohaterowie nowego filmu Roberta Wichrowskiego, ma niewiele wspólnego z beztroską atrakcją rodem z lunaparku. Film opowiada historię młodych ludzi, którzy dopiero wkraczają w dorosłość. Przyjaźń Rafała i Piotra, dwóch najlepszych przyjaciół ze szkolnej ławki, zostaje wystawiona na ciężką próbę. Obaj zakochują się w tej samej dziewczynie - Magdzie. Kiedy jeden z nich usuwa się w cień, na pozór wydaje się, że obaj wyszli z tej próby zwycięsko. Pod cienką powłoką pozorów drzemią jednak sekrety, które mogą w jednej chwili przekreślić wszystko. Gdy konsekwencje wyborów sprzed lat wychodzą na światło dzienne, okazuje się jak kruche i złudne jest szczęście, zbudowane na fundamentach kłamstwa.

Reżyser portretuje obraz dzisiejszych trzydziestolatków, którzy niedawno wkroczyli w dorosłe życie. Bohaterowie stoją przed najtrudniejszymi życiowymi decyzjami – zakładając własne rodziny, muszą ponieść ciężar odpowiedzialności. – Wierzą w przyjaźń i miłość, chcą satysfakcjonującej pracy i dużo pieniędzy. Jakiegokolwiek dokonają wyboru, los zapuka do ich drzwi – opowiada Robert Wichrowski. Skomplikowane relacje pomiędzy nimi i głęboko skrywane tajemnice nie ułatwiają tego zadania. Jedno kłamstwo z przeszłości powoduje lawinę nieodwracalnych następstw.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
10

Głosów

8,6

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Karuzela
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Karuzela

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Meeeegi

Meeeegi

05.06.2014, 12:15:59

podwajam! I jak ?

wiktoria :D

wiktoria :D

25.05.2014, 01:08:20

I jak tam oceniacie ? ;) dobry film ? warto obejrzeć ? ;] kiedy bedzie w rumi ? ktos cos wie ? :D