Zamknij
Jak uratować mamę
5,98

Średnia ocena

Jak uratować mamę

Animowany Familijny Przygodowy Od lat: b.o. 91 minut

Największy międzynarodowy sukces polskiego filmu animowanego od czasu nagrodzonego Oscarem „Piotrusia i wilka”! „Jak uratować mamę” zostało uznane za Najlepszą Animację na New Media Film Festival w Los Angeles oraz 5. Dada Saheb Phalke Film Festival ...

Pełny opis

Największy międzynarodowy sukces polskiego filmu animowanego od czasu nagrodzonego Oscarem „Piotrusia i wilka”! „Jak uratować mamę” zostało uznane za Najlepszą Animację na New Media Film Festival w Los Angeles oraz 5. Dada Saheb Phalke Film Festival 2015 w Indiach. Ta pełna przygód produkcja zakwalifikowała się również do oficjalnej selekcji wielu międzynarodowych festiwali, w tym: Hollywood Weekly Magazine Film Festival i 25. Cottbus Film Festival. Głosów głównym bohaterom użyczyła dubbingowa obsada marzeń. Wśród nazwisk z najwyższej półki znaleźli się m.in.: Maciej Stuhr, Tomasz Kot, Cezary Pazura i Andrzej Grabowski. „Jak uratować mamę” jest pierwszym od pięciu lat polskim pełnometrażowym filmem animowanym, który trafi do kin. Produkcję tę promuje piosenka „Możesz wszystko” w wykonaniu Tabba i popularnego zespołu Sound’n’Grace.

Adaś większość swojego czasu spędza, grając na komputerze. Aneta jest miłośniczką książek, uwielbiającą bujać w obłokach i marzyć o królewiczu z bajki. Jednak przez jakiś czas myśli rodzeństwa będą musiały skupić się na czymś zupełnie innym. Ich mama potrzebuje pomocy, którą tylko jej pociechy są w stanie sprowadzić. Niemały w tym udział będzie miała pewna Czarownica… To za sprawą jej czarów Adaś i Anetka przeniosą się do tajemniczej średniowiecznej krainy – pełnej ziejących ogniem smoków, turniejów rycerskich i zamków. Dzieci muszą odnaleźć legendarne Złote Krople, dzięki którym będą mogły spełnić swoje trzy życzenia – w tym to jedno najważniejsze: ratunek dla mamy.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
63

Głosów

5,98

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Jak uratować mamę
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Jak uratować mamę

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

ol <3

ol <3

03.07.2016, 20:21:23

Byłam na tym w kinie przed premierą! :D W Czerwcu <3 Z Klasą pojechałam. Genialne i wzruszające!

Alf

Alf

03.07.2016, 11:30:15

Film za trudny w odbiorze dla młodego widza.

MARTA

MARTA

15.06.2016, 16:53:42

IEST FAINY I SUPEROWO

Ania

Ania

13.06.2016, 10:46:31

nie polecam

Mua

Mua

10.06.2016, 14:02:38

Dzieciom się podobało, ale mi z mężem kompletnie. Co prawda piękną grafika i muzyka (aczkolwiek często kompletnie niepasującą do chwili, na wyrost), ale niczego innego nie mogę pochwalić. Autorzy mieli świetny pomysł, ale z realizacją nie wyszło - taka próba dorównania Disneyowi - kopiowane żarty, przerysowane, niekonsekwentne zachowanie postaci, ciągnąca się fabuła...

badziew

badziew

08.06.2016, 01:12:37

Za samą animację nie pójdę

Meana

Meana

06.06.2016, 19:47:43

Dzieci (9 i 6 lat) wróciły z kina zadowolone, bajka bardzo im się podobała - ciepła, pouczająca, momentami śmieszna a kiedy indziej wzruszająca.I jestem pewna, że zupełnie nie przeszkadzały im rzekome niedociągnięcia w animacji, o których się tyle naczytałam w recenzjach.