Zamknij
Horton słyszy Ktosia
Horton słyszy Ktosia
Czas trwania
88 minut
Produkcja
USA, 2008
Reżyseria
Jimmy Hayward
Steve Martino
Obsada
Selena Gomez
Steve Carell
Jim Carrey
Dan Fogler
Pełny opis
5,5

Średnia ocena

Horton słyszy Ktosia

88 minut

Perypetie Słonia Hortona, który za wszelką cenę chce uchronić mikroskopijną społeczność przed swoimi sąsiadami, którzy nawet nie wierzą w jej istnienie.W pół wieku o opublikowaniu przez Dr. Seussa - amerykańskiego pisarza i rysownika, którego prawdzi...

Pełny opis

Perypetie Słonia Hortona, który za wszelką cenę chce uchronić mikroskopijną społeczność przed swoimi sąsiadami, którzy nawet nie wierzą w jej istnienie.

W pół wieku o opublikowaniu przez Dr. Seussa - amerykańskiego pisarza i rysownika, którego prawdziwe nazwisko brzmiało Theodor Seuss Geisel – jedna z jego najbardziej popularnych książeczek „Horton słyszy Ktosia!” trafia na ekran za sprawą producentów „Epoki lodowcowej”. Jest to film niezwykły, pierwszy raz bowiem pobudzające wyobraźnię dziełko Seussa stało się inspiracją do filmu animowanego komputerowo. W filmie, podobnie jak w książce, występuje słoń Horton, który słyszy wołanie o pomoc płynące z odrobiny kurzu. Choć Horton o tym nie wiedział, na tym pyłku mieści się miasto Ktosiowo, zamieszkałe przez mikroskopijnych Ktosiów, którym przewodzi Burmistrz. Wyśmiewany i przeklinany przez sąsiadów, którzy myślą, że postradał zmysły, Horton postanawia ich ocalić, ponieważ „istota pozostaje istotą, niezależnie od tego jak jest mała”.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
2

Głosów

5,5

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Horton słyszy Ktosia
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Horton słyszy Ktosia

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.