Zamknij
Gra o wszystko
Gra o wszystko
Premiera
5 sty 2018
Czas trwania
141 minut
Produkcja
USA, 2017
Reżyseria
Aaron Sorkin
Obsada
Jessica Chastain
Idris Elba
Kevin Costner
Michael Cera
Jeremy Strong
Chris O'Dowd
Pełny opis
7,2

Średnia ocena

Gra o wszystko

Dramat Biograficzny Od lat: 15 141 minut

Prawdziwa historia kobiety, która jak Wilk z Wall Street wdarła się na szczyt, ale nie spodziewała się jak twarda musi być dziewczyna, by przetrwać w męskim świecie.

Pełny opis

Dwukrotnie nominowana do Nagrody Akademii Jessica Chastain w filmie zdobywcy Oscara Aarona Sorkina, autora scenariuszy do filmów „The Social Network”, „Steve Jobs” i „Ludzie honoru”.

Młoda, piękna i wszechstronnie utalentowana. Kochała ryzyko i nie bała się gry o wszystko. Światowej klasy zawodniczka w narciarstwie alpejskim, która fortunę zdobyła nie dzięki nartom, a dzięki kartom. Molly Bloom przez 10 lat prowadziła najbardziej ekskluzywny, nielegalny klub pokerowy w USA. Gościła gwiazdy Hollywood, największe postaci światowego biznesu, a także bossów rosyjskiej mafii. Pod jej dachem wygrywano miliony i tracono fortuny. Poznała tajemnice najpotężniejszych tego świata. Gdy sądziła, że zdobyła wszystko, do jej drzwi zapukało FBI. Zagrożona wieloletnim więzieniem, utratą dorobku życia, po raz kolejny postanowiła podjąć walkę. Tym razem jej jedynym sprzymierzeńcem okazał się adwokat, który jako pierwszy poznał prawdziwe oblicze Molly Bloom.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
771

Głosów

7,2

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Gra o wszystko
Newsy do Gra o wszystko
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Gra o wszystko

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Aleksander

Aleksander

25.01.2018, 08:38:19

Historyjka do obejrzenia. Niestety podobnie jak w Escape Room jest bardzo nieudane nawiązanie do Piły tak ten film również nie może stanąć bez wstydu obok Wilka z Walk street. Tam bohater przeżywał emocje i widać było że żyje na maksa. Jest osobowością. Tutaj grzeczna dziewczynka niczym Kopciuszek dostaje się brudnego świata bardzo złych panów i w sumie pozostaje nieskalana na ciele i duszy. Film z cyklu żyli długo i szczęśliwie. Można obejrzeć ale d.... nie urywa.