Zamknij
Gorący pościg
Premiera
15 maj 2015
Czas trwania
88 minut
Produkcja
USA, 2015
Reżyseria
Anne Fletcher
Obsada
Sofía Vergara
Reese Witherspoon
Matthew Del Negro
Robert Kazinsky
Del Negro
Richard T.
Pełny opis
6,78

Średnia ocena

Gorący pościg

Komedia Od lat: 15 88 minut

Poznajcie najseksowniejszego świadka koronnego w historii mafii i jego totalnie nieogarniętą policyjną obstawę. Ten ekscentryczny duet trudno traktować poważnie, ale jego zeznania mogą zaprowadzić szefa kolumbijskiego kartelu za kraty. Czy niedobrany...

Pełny opis

Poznajcie najseksowniejszego świadka koronnego w historii mafii i jego totalnie nieogarniętą policyjną obstawę. Ten ekscentryczny duet trudno traktować poważnie, ale jego zeznania mogą zaprowadzić szefa kolumbijskiego kartelu za kraty. Czy niedobrany tandem dotrze przed sąd w jednym kawałku? Łatwo nie będzie, bo w pościg rusza bezwzględna mafia i skorumpowani gliniarze. Nowicjuszka w mundurze i latynoska seksbomba będą musiały dokonać niemożliwego - dogadać się. Jeśli im się to uda, przestępcy będą bez szans. Żaden z nich nie jest gotowy na starcie z kobiecą logiką! Komediowy pościg pełen gagów i niespodziewanych zwrotów akcji zostawia w tyle nawet przebojowych "Millerów".
    

Główny pomysł scenariuszowy komedii "Gorący pościg" (na ekranach od 15 maja) oparto na klasycznym schemacie "buddy movies" - filmów o niedobranych parach ludzi, których zetknęły ze sobą niecodzienne okoliczności i którzy zmuszeni są do współpracy. Zanim ich wzajemna niechęć, wynikająca ze zderzenia całkowicie odmiennych temperamentów i charakterów, przerodzi się w szacunek, a nawet przyjaźń, dochodzi do licznych komediowych spięć. Oczywiście, by film odniósł sukces, niezbędna jest chemia pomiędzy gwiazdami grającymi główne role. A tej w "Gorącym pościgu" nie brakuje! Laureatka Oscara Reese Witherspoon ("Spacer po linie", "Legalna blondynka"), nie obawia się charakterystyczności, a kiedy trzeba - także aktorskiej szarży. Z kolei od latynoskiej piękności Sofii Vergary ("Casanova po przejściach") trudno oderwać oczy. Aktorka przez lata budowała karierę w Hollywood i choć dziś słynie nie tylko z urody, to atrakcyjny wygląd bywał czasem przeszkodą w realizacji zawodowych planów.

Na planie "Gorącego pościgu" obie panie doskonale się bawiły. - Czasem trzeba było zatrzymywać kamerę, bo miałyśmy z Sofią napady śmiechu - zdradziła Witherspoon magazynowi "People". I dodała: - Dosłownie wszyscy gapili się na Sofię, faceci niemal wywracali się z wrażenia, a kobiety gubiły torebki. W filmie mamy sekwencje jak z reklamówek. Zobaczycie jej rozwiane włosy w zwolnionym tempie. To jest dopiero widok.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
96

Głosów

6,78

Średnia ocena

Oceń film

play
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Gorący pościg

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.