Zamknij
Geostorm
Geostorm
Premiera
20 paź 2017
Czas trwania
109 minut
Produkcja
USA, 2017
Reżyseria
Dean Devlin
Obsada
Gerard Butler
Jim Sturgess
Abbie Cornish
Ed Harris
Andy Garcia
Pełny opis
7,24

Średnia ocena

Geostorm

Katastroficzny Od lat: 13 109 minut

Kiedy katastrofalne w skutkach zmiany klimatu zaczynają zagrażać istnieniu Ziemi, rządy wszystkich państw świata jednoczą siły i tworzą program o kryptonimie Dutch Boy Program. Obejmuje on sieć satelitów otaczających całą planetę, które uzbrojono w technologie z dziedziny geoinżynierii zaprojektowane, aby powstrzymywać powstawanie klęsk żywiołowych.

Pełny opis

Po dwóch latach niezakłóconego działania system ochronny zaczyna szwankować. Zadanie usunięcia awarii zostaje powierzone dwóm braciom, którzy od dawna nie utrzymują ze sobą kontaktu. Muszą oni zdążyć rozwiązać problem, zanim olbrzymich rozmiarów geoburza pochłonie całą planetę.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
381

Głosów

7,24

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Geostorm
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Geostorm

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Artur

Artur

04.11.2017, 18:37:50

Film godny polecenia!!! Wspaniałe efekty zarówno te wizualne jak i pod względem treści-fabuły którą reżyser chciał przekazać i przekazał. Film do końca trzyma w napięciu że aż chciało się go oglądać do samego końca. Są w nim elementy z których można było się delikatnie uśmiechnąć ale są też takie a może nawet przeważają takie które mogą bardzo wzruszyć...Kto obejrzy ten film nie tylko oczami ale i wnętrzem to te elementy dostrzeże. Szczerze polecam...Warto obejrzeć

Amelia

Amelia

02.11.2017, 12:01:13

Bardzo fajny film. Chce na niego iść z koleżanką. ja mam prawie 13 lat a koleżanka prawie 12. czy mogli by nas wpuścić?

Martyna

Martyna

25.10.2017, 21:48:58

Bardzo fajny film, ciekawa fabuła. Gadki faktycznie momentami były żałosne, ale wybaczam bo innymi momentami były zabawne. Efekty bardzo fajne, ogólny pomysł także fajny. Nie jest to film klasy REWELACJA, ale przyjemny po prostu. Na pewno pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto.

Sir Mario

Sir Mario

20.10.2017, 17:10:26

Pod względem wizualnym film ogląda się świetnie - szczególnie sceny w kosmosie. Z fabułą też jest nieźle, pomimo sporej ilości gaf logicznych związanych z problemami z rejestracją danych, znikających informacji z serwerów i łamaniem kodów "na kolanie", że o cofającym się oceanie z prędkością Pendolino nie wspomnę. Gdyby nie nadmiar amerykańskiego patosu pod koniec filmu, całość oglądało by się dobrze. A tak, momentami robiło się duszno i niedobrze od drętwych gadek o obowiązku wobec ludzkości. Ogólnie daję mu 7/10 pkt. głównie za efekty specjalne. Nie zachęcam specjalnie, ale też nie odradzam bo film jest niezły - idźcie i sami oceńcie :):)