Zamknij
Geneza planety małp
Premiera
5 sie 2011
Czas trwania
106 minut
Produkcja
USA, 2011
Reżyseria
Rupert Wyatt
Obsada
Freida Pinto
James Franco
David Hewlett
Tyler Labine
Andy Serkis
Pełny opis

Geneza planety małp

Akcja Przygodowy Science-Fiction Od lat: 12 106 minut

Will Rodman (James Franco) to naukowiec pracujący w firmie farmaceutycznej Gen-Sys, w której pracuje się nad stworzeniem leku regenerującego tkankę mózgową. Celem naukowca jest wynalezienie leku na chorobę Alzheimera, na którą cierpi jego ojciec, Cha...

Pełny opis

Will Rodman (James Franco) to naukowiec pracujący w firmie farmaceutycznej Gen-Sys, w której pracuje się nad stworzeniem leku regenerującego tkankę mózgową. Celem naukowca jest wynalezienie leku na chorobę Alzheimera, na którą cierpi jego ojciec, Charles (John Lithgow). Skupiony wyłącznie na pracy (wręcz poślubiony pracy, jak powiedział Jaffa) ma problemy z kontaktami z innymi ludźmi, ale choroba ojca zbliża ich do siebie. „Will jest zamknięty w sobie i całkowicie się poświęca swoim badaniom. Kiedy stan ojca się pogarsza, przeprowadza się do domu rodzinnego, żeby mu pomóc. Opiekowanie się Charlesem to wyzwanie i rola, w jaką nigdy nie wszedł.” – mówi o swoim bohaterze James Franco.


Badanie leku ALZ-112 na ludziach ujawnia skutek uboczny w postaci wzrostu agresji, więc Will musi zamknąć swój projekt. Nagłe zakończenie badań jest dla Willa szokiem, zwłaszcza że w tym samym czasie zostaje mu powierzony mały szympans, najbardziej obiecujący obiekt nowych badań. Małpa, która zmieni oblicze świata, nosi imię Caesar.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
351

Głosów

8,87

Średnia ocena

Oceń film

play
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Geneza planety małp

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.