Close
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

DO PREMIERY ZOSTAŁO:

dni : godz. : min. : sec.

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
Premiera
16 lis 2018
Czas trwania
134 minuty
Produkcja
USA, Wielka Brytania, 2018
Reżyseria
David Yates
Obsada
Eddie Redmayne
Alison Sudol
Ezra Miller
Katherine Waterston
Pełny opis

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantasy Familijny Od lat: 12 134 minuty

Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach.

Pełny opis

Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
856

Głosów

8,35

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Weronika

Weronika

26.12.2018, 21:43:57

Moim zdaniem aby wybrać się na ten film należy znać poprzednią część oraz najlepiej Harrego Pottera. Jest bardzo dużo nawiązań np.- restrospekcja z Hogwartem sprzed lat, gdy jeszcze Mc Gongall, Dumbeldore i inni nauczyciele byli młodzi. Ilość wątków oraz wydarzeń przytłacza do tego stopnia że trudno jest się momentami połapać co się stało. Zeszli z tematu filmu-Jest tylko pare scen z Grindelwaldem. Ja się nudziłam. Sami zdecydujcie czy chcecie iść czy nie.

Kamil

Kamil

23.12.2018, 17:18:30

Najnudniejszy HP jaki powstał. Długi, nudny, w ogóle niepotrzebny. W tym filmie nic się nie dzieje.

Alicja

Alicja

27.11.2018, 08:16:44

1/10 ODRADZAM i ostrzegam!!! Film absolutnie nie dla dzieci, w zasadzie w moim odczuciu dla nikogo. Dawno nie widziałam takiego knota, jeśli mam byc szczera szkoda czasu i pieniedzy. Film bez fabuły, magii i sensu....

Krzysztof

Krzysztof

23.11.2018, 17:14:09

Szybkie pytanko czy wpuszcza mnie z dzieckiem 7 letnim na film ?? // --> Kategoria wiekowa filmów nie stanowi formalnego wymogu uczestnictwa – pełni funkcję informacyjną oraz sugeruje docelową grupę odbiorców danego filmu. Należy pamiętać o tym, że rodzic lub opiekun prawny ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści, z jakimi w trakcie seansu zetknie się młody widz. Więcej informacji uzyska Pan w dziale pomocy - https://multikino.pl/faq

Arkadiusz

Arkadiusz

22.11.2018, 11:49:50

Bardzo fajny film jak dla mnie podobał sie i to bardzo szkoda że sie tak skonczył i trzeba czekać znów.

Dawid

Dawid

17.11.2018, 21:46:00

Film bardzo dobry, takie 8/10. Film utrzymał poziom pierwszej części. Ciekawe zakończenie.

Anna

Anna

15.11.2018, 14:11:26

Czy nie będzie chociaż w weekend więcej seansów z napisami? Duże rozczarowanie. Osoba słabo słysząca jest bez szans. Tym razem jestem zmuszona wybrać kino Helios.

RÓŻA

RÓŻA

06.11.2018, 13:23:38

Trochę słabo ze nie ma rezerwacji // --> Aktualnie prowadzimy przedsprzedaż - możliwość rezerwacji miejsc pojawi się bliżej premiery filmu.

Alicja

Alicja

02.11.2018, 20:01:37

W dniu premiery tylko dwa seanse i oba z dubbingiem? Jakaś masakra! Ale 50twarzy greya to mozna puszczać cały dzień.... // --> Aktualnie widoczne na stronie seanse udostępnione zostały Państwu w ramach przedsprzedaży. Proszę sprawdzić repertuar swojego kina w środę poprzedzającą premierę - wówczas znajdzie Pani większą ilość seansów do wyboru.