Zamknij
Escape Room
Premiera
19 sty 2018
Czas trwania
90 minut
Produkcja
USA, 2017
Reżyseria
Will Wernick
Obsada
Evan Williams
Annabelle Stephenson
Elisabeth Hower
Dan J. Johnson
Pełny opis
4,99

Średnia ocena

Escape Room

Horror Od lat: 15 90 minut

Horror nawiązujący do klasycznej, legendarnej serii "Piła". Film opowiada o grupie znajomych, która postanawia uczcić urodziny przyjaciela w wyjątkowy sposób. Wynajmują nowy, tajemniczy escape room, wokół którego krążą niepokojące opowieści. Gdy docierają na miejsce, zostają rozdzieleni i trafiają do innych pomieszczeń. Sytuacja, którą biorą za niewinny żart, zaczyna budzić w nich stopniowo coraz większe przerażenie.

Pełny opis

Okazuje się, że muszą w ciągu godziny wydostać się z labiryntu pokojów-zagadek. Tylko w ten sposób mogą uratować porwaną przyjaciółkę i ocalić własne życie. Oprócz rozwiązywania makabrycznych łamigłówek, ich zadaniem będzie odkrycie tożsamości mężczyzny, który ich uwięził.

Korzeni zabawy znanej jako "escape room" szukać należy w świecie gier online. Pierwsza tego typu gra (oparta wyłącznie na tekście, który gracze odczytywali z ekranu monitora), powstała w roku 1988. Od tamtej pory przeszła ewolucję, która przekroczyła najśmielsze oczekiwania zarówno jej twórców, jak i uczestników. Z rzeczywistości wirtualnej przeniosła się do realu i dziś jej fani mają szansę bawić się w "real life room escape". Teraz, dodatkowo, stała się inspiracją dla filmowców. Pierwszy zwiastun "Escape Room" jest już dostępny w sieci, a wielbiciele horroru mogą zacząć odliczać dni do premiery.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
264

Głosów

4,99

Średnia ocena

Oceń film

play
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Escape Room

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.