Zamknij
Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów
8,98

Średnia ocena

Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów

Animowany Familijny Komedia Przygodowy Od lat: b.o. 94 minuty

W czwartej części „Epoki lodowcowej” Wiewiór nadal próbuje dorwać „orzeszka”, czym zajmuje się od zarania dziejów. Dochodzi do kataklizmu, a Maniek, Diego i Sid przeżywają kolejną przygodę. Sid odnajduje babcię, a cała ekipa musi stawić czoło band...

Pełny opis

W czwartej części „Epoki lodowcowej” Wiewiór nadal próbuje dorwać „orzeszka”, czym zajmuje się od zarania dziejów. Dochodzi do kataklizmu, a Maniek, Diego i Sid przeżywają kolejną przygodę. Sid odnajduje babcię, a cała ekipa musi stawić czoło bandzie piratów, którzy chcą uniemożliwić im powrót do domu.


Kolejna część jednej z najpopularniejszych serii animowanych zachwyca wizualnie, ale przede wszystkim wciąga i wzrusza. Nie brakuje jej humoru, ale i refleksji. Widzowie przeżyją ze swoimi ukochanymi bohaterami coś niezwykłego.

Historie opowiadane w filmach z cyklu „Epoka lodowcowa” są piękne, magiczne i uniwersalne. Niosą cudowne, ciepłe przesłanie, ale też bawią zapewniająca rozrywkę na najwyższym poziomie. „Najważniejszym przesłaniem każdej części są wartości rodzinne. Niezależnie od fabuły, rodzina zawsze jest najbardziej istotna. Maniek, Diego i Sid zawsze mogą na siebie liczyć, choć ich perypetie są różne.” – mówi producentka Lori Forte.


„Sercem tych filmów są ich bohaterowie. Z początku są sobie zupełnie obcy, ale z czasem stają się rodziną. Pragniemy skłaniać do przemyśleń na jej temat – czym jest, jak umacniają się więzi między bliskimi. Kiedy ktoś pyta Diego czym różni się rodzina od stada, ten odpowiada: „My zawsze się wspieramy”. Właśnie tym jest dla nas rodzina – bliskimi, którzy zawsze się za nami wstawią.” – mówi scenarzysta Jason Fuchs.

Przewijającym się we wszystkich częściach wątkiem jest pogoń Wiewióra za żołędziem. Czyż nie każdy z nas poświęca życie poszukiwaniu tego, co dla niego najważniejsze? Tylko że działania Wiewióra niosą za sobą poważne konsekwencje – w pierwszej części doprowadziły do tytułowej epoki lodowcowej, a w najnowszej wywołują niemniejszy kataklizm. Wędrówka kontynentów to nie byle co…

Wszystko zaczyna się jak zwykle – Wiewiór biegnie za żołędziem, w końcu go łapie i kiedy z siłą kładzie go na ziemi, ta pęka i następuje niewyobrażalne trzęsienie, w efekcie którego Maniek, Diego i Sid odłączają się od reszty stada.

 

Przed filmem „Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów” dołączony jest krótkometrażowy film animowany „The Longest Daycare”. Jego bohaterką jest Maggie z serialu „Simpsonowie”.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
702

Głosów

8,98

Średnia ocena

Oceń film

Mkarta logo Uczniu, Studencie!
Z M!Kartą za bilet płacisz tylko 14,90 zł

Zamknij

Z M!Kartą uczniowie i studenci z ważną legitką płacą jedynie 14,90 zł!

  • Od poniedziałku do czwartku bilety za 14,90 zł przy dowolnej metodzie płatności
  • Z BLIKIEM posiadacze M!Karty kupują bilety online w tygodniu i przez cały weekend za 14,90 zł.
  • Zestaw Oscar (średni popcorn i napój) masz za 14,90 zł przez cały tydzień

Dodaj M!Kartę podczas kupowania biletów online.
M!Karta kosztuje 14,90 zł i jest to opłata jednorazowa na cały rok.

play
Multimedia dla Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.