Zamknij
Emotki. Film
SUPERHIT
Emotki. Film
Premiera
13 paź 2017
Czas trwania
91 minut
Produkcja
USA, 2017
Reżyseria
Anthony Leondis
Pełny opis
6,85

Średnia ocena

Emotki. Film

Animowany Familijny Komedia Od lat: b.o. 91 minut

Wszyscy mamy emocje. Okazuje się, że mają je także… emotikony. Animowana komedia zabierze nas do sekretnego świata naszych telefonów. Czeka nas mnóstwo, cóż, emocji właśnie i przygód, jakie tylko możemy sobie wyobrazić, zaglądając do naszych telefonów.

Pełny opis

- Każdego dnia wysyłamy w świat ponad 6 miliardów emotikonów. Tak naprawdę stały się one odrębnym językiem, na zawsze zmieniając naszą kulturę. Ich siłą jest prostota i zabawny sposób, który pozwala nam wyrazić nas samych. I o tym właśnie jest ten film – o wyrażaniu siebie – opowiada Krstine Belson, szefowa Sony Pictures Animation.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
1057

Głosów

6,85

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Emotki. Film
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Emotki. Film

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Sir Mario

Sir Mario

03.11.2017, 19:13:08

Zabawne perypetie emotek w tajemniczym i kolorowym świecie komórki telefonicznej. Ogólnie film jest nie najgorszy, ale większość dzieci z całą pewnością nie ma pojęcia o co chodzi w bajce. Słownictwo i problemy z jakimi borykają się główni bohaterowie są poza zasięgiem zrozumienia 4 lub 5-latka. Jak mam wyjaśnić 4 letniemu synowi, w trakcie seansu, co to firewall, interface czy bot. Dzieci poniżej 7 lat, po 20 minutach najwyraźniej się nudziły. Fajny film "przygodowy", ale zdecydowanie dla starszych szkodników.

Jaroslaw

Jaroslaw

23.10.2017, 18:59:13

xdd