Zamknij
Dziewczyny
Dziewczyny
Premiera
11 gru 2014
Reżyseria
Stuart Murdoch
Obsada
Olly Alexander
Pełny opis
8,08

Średnia ocena

Dziewczyny

Komedia obyczajowa

Muzyka, marzenia, miłość i odwieczne pytanie, jak przeżyć życie, żeby niczego nie żałować. Kiedy Eve zaczyna pisać piosenki, stosując je jako metodę na radzenie sobie z problemami, nie spodziewa się, że zupełnie odmienią jej dotychczasowe życie. „To ...

Pełny opis

Muzyka, marzenia, miłość i odwieczne pytanie, jak przeżyć życie, żeby niczego nie żałować. Kiedy Eve zaczyna pisać piosenki, stosując je jako metodę na radzenie sobie z problemami, nie spodziewa się, że zupełnie odmienią jej dotychczasowe życie. „To film o  ulotnej chwili, w której uświadamiasz sobie, czego pragniesz od życia, gdy wciąż jesteś pełen entuzjazmu i poznajesz ludzi, którzy myślą podobnie jak Ty, a możliwości wydają się nieograniczone” – mówi Barry Mendel, producent filmu. Scenariusz wyszedł spod ręki Stuarta Murdocha - frontmana zespołu Belle & Sebastian, dla którego jest to historia „o lecie fajniejszym niż inne, a przynajmniej takim, podczas którego coś się wydarzyło. A właściwie co przydarzyło się dwóm dziewczynom i chłopakowi w mieście podobnym do twojego”.


Film zdobył specjalną nagrodę jury na festiwalu w Sundance, jest laureatem Newport Beach Festival, był prezentowany na festiwalu Berlinale w sekcji „Generation” oraz na Seattle International Film Festival.

Ukryj opis

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Przepraszamy, nie mamy nic do pokazania na ten dzień

Pokaż wszystkie seanse
12

Głosów

8,08

Średnia ocena

Oceń film

Multimedia dla Dziewczyny
Komentarze

Dodaj swój komentarz do Dziewczyny

Aby dodać komentarz, zaloguj się lub zarejestruj.

komentarze|0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

faggot

faggot

23.12.2014, 15:31:27

strzalka

bob

bob

20.12.2014, 19:31:23

Tragiczny film! Jakby napisany przez rozmarzoną nastolatkę. Jak można brać 30 zł za bilet na takie byle co?! Zmarnowane 6 dych :((( Nic się nie dzieje; połowa publiczności wyszła w ciągu pół godziny.

Eminem

Eminem

17.12.2014, 18:21:00

Super film ,b ładne piosenki .......

x

x

23.11.2014, 09:50:42

a gdzie zwiastun?